Kereskedelmi munkatárs

  • Cég neve

    CUP Revolution Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Soroksári út 123.

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • beszállítókkal, gyártókkal, logisztikával való aktív kapcsolattartás
  • kapcsolattartás a vevőkkel telefonon és e-mailen, a számlázással kapcsolatos kérdések és igények kezelése, reklamációkezelés
  • ajánlatadás, majd a megrendeléshez és szállítási folyamathoz tartozó adminisztráció
  • bejövő költség-számlák ellenőrzése, iktatása
  • bejövő és kimenő áruk dokumentációjának (szállítólevelek) elkészítése, kezelése, nyilvántartása
  • készlet kezelés
  • számlázás
  • vállalatirányítási rendszer használata (sERPa)
  • dokumentációk összeállítása, riportok, elszámolások készítése
  • napi ügyviteli munkák elvégzése (iktatás, szkennelés, postázás, pénztár kezelése)
  • útnyilvántartások kezelése
  • kintlévőség kezelés

Elvárások

  • jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • excel magas szintű használata
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás szóban és írásban
  • legalább középfokú végzettség

Előnyt jelent

  • sERPa, vagy más vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • készletkezelési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Innovatív piaci terület
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Karrierlehetőség a vállalatcsoporton belül
  • Stabil vállalati háttér

Céginformáció

A Cup Revolution Magyarország meghatározó újrahasználható pohárhálózatát (RevoCUP®) üzemelteti. Egyre bővül azon vendéglátóhelyek, koncerthelyszínek, rendezvények és fesztiválok köre, ahol a CUP Revolution jelen van szolgáltatásaival.
Missziónk a CUP Revolution-nél: a fenntarthatóság kulcsa az újrahasználat. Olyan rendszereket működtetünk, amelyek a tartós használatot, a hulladékmennyiség csökkentését, ezáltala fenntarthatóságot segítik vendéglátóhelyeken, sporteseményeken és rendezvényhelyszíneken.
Ha hiszel a fenntarthatóságban, a környezetünk védelmében és hiszed, hogy jobb hellyé tudod tenni a Földet, továbbá érdekel egy gyorsan fejlődő iparág, akkor nálunk a helyed!
Hisszük, hogy az innovatív vállalati kultúránkban kibontakoztathatod a kreativitásodat, a tudásodat és támogató munkakörnyezetünk motivál arra, hogy nap mint nap jobban, eredményesebben és elégedettebben dolgozz nálunk. Mi azért dolgozunk, hogy ügyfeleink elégedettebbek, eredményesebbek és sikeresebbek legyenek. Csatlakozz hozzánk!

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérlek küldd el fényképes önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével!