Kereskedelmi munkatárs

  • Cég neve

    B Pont Kft.

  • Munkavégzés helye

    1034 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • megrendelések felvétele, beszerzések koordinálása
  • árajánlat készítése, a kiadott ajánlatok nyomon követése
  • Webshopban történt megrendelések kezelése
  • értékesítés, termékek összekészítése, igény szerinti csomagolás, futárküldés
  • Számlázz pont hu rendszer használata, pénztárkezelés
  • vásárlókkal, partnerekkel történő személyes, telefonos és írásos kapcsolattartás, reklamációk kezelése
  • hibás, garanciális termékek javításának, cseréjének adminisztrációja, nyomon követése

Elvárások

Te vagy a munkatársunk, ha:
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezel, szeretsz értékesíteni
  • könnyen követed a szabályokat, precízen végzed a rád bízott feladatokat
  • minimum középfokú végzettséged van, előny, ha kereskedelmi vagy műszaki területen

Előnyt jelent

  • - végeztél már hasonló feladatokat
  • - rendelkezel B jogosítvánnyal
  • - angol alapszintű nyelvtudás

Amit kínálunk

  • kiváló minőségű biztonságtechnikai eszközöket forgalmazunk, amelyekkel megoldást adhatsz ügyfeleink biztonságtechnikai feladataira
  • szeretsz a kereskedelemben dolgozni, de a hétvégét a családoddal, hobbiddal vagy pihenéssel szeretnéd tölteni
  • szakmailag folyamatosan fejlődhetsz
  • barátságos, támogató csapat, az ötleteid és szakértelmed nagyra értékeljük
  • versenyképes bérezés, melyet a teljesítményednek megfelelően növelhetsz

Céginformáció

Biztonságtechnikai nagykereskedelemmel foglalkozunk, cégünk 18 éve van jelen a piacon.
Munkavégzés helye Óbuda.

Jelentkezésedhez kérjük csatold önéletrajzod.