Kereskedelmi munkatárs/ Árkalkulátor

  • Cég neve

    CSABA METÁL Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5600 Békéscsaba, Kerek tanya 637.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Közreműködés import beszerzésekben,
  • Partnerekkel kapcsolattartás, vevői információk gyűjtése,
  • Csomagoló anyag – göngyöleg nyilvántartás,
  • Ártárgyalásokon való közreműködés,
  • Együttműködés a társosztályokkal,
  • Speciális termékek beszerzésének végrehajtása egyedi igények alapján,
  • Ajánlatok költségkalkulációja,
  • Értékesítési munka támogatása,
  • Ajánlatadási folyamat koordinálása,
  • Vevői portálok, szerszámok kezelése,
  • Vevői igényváltozások nyomon követése.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • (Ár)tárgyalásban való jártasság
  • Angol és német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok
  • Szakmai- és személyes fejlődés lehetősége
  • Letelepedés és munkába járás támogatása
  • Kulturált munkakörnyezet

Céginformáció

A Csaba Metál Öntödei Zrt. 1999. augusztus 1-én alakult, 100%-ig magyar magántulajdonú vállalat. A Zrt. Békéscsabán 2005. júniusig kizárólag alumíniumnyomásos öntészettel foglalkozott főként autóipari beszállítóként, majd ezt követően felvásárlással kiegészült a társaság szeghalmi telephelyén folytatott fémszerkezet-gyártással. Békés megye egyik legnagyobb munkáltatójaként, 2 telephelyén jelenleg 1.000 főt foglalkoztat.