Kereskedelmi és ügyfélkapcsolati munkatárs

  • Cég neve

    Spiromed Kft.

  • Munkavégzés helye

    1223 Budapest, Erzsébet királyné út

  • Fizetés

    Bruttó 550e - 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Vevői rendelések és igények kezelése
  • Rendelésekkel kapcsolatos napi feladatok ellátása
  • Megrendelések összekészítése, kiadása (számlázás, szállítólevelezés, csomagolás)
  • Árajánlatok készítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás szóban és írásban
  • Beérkező áru átvétele
  • Időszaki készletellenőrzések és leltárok levezetése
  • Nyilvántartások vezetése

Elvárások

  • MS Office felhasználói szintű ismerete és gyakorlata
  • Önállóság, rugalmasság, felelősségtudat
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Egészségügyi, értékesítési vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat (1-3 év)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előnyt jelent

  • ​​​​​​angol középfok írásban és szóban

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú, biztos munkahely
  • Változatos munkafeladatok
  • Versenyképes fizetés, egyéb juttatások
  • Modern, kényelmes irodai környezet
  • Részletes betanítás munkakezdéskor
  • Fejlődési, tanulási lehetőség egy folyamatosan fejlődő üzleti környezetben
  • Kis létszámú csapat előnye
  • Barátságos légkör, empatikus vezetőség

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Spiromed gyógyszer-nagykereskedelmi Kft. a magyar piacon 26 éve jelenlevő, dinamikusan fejlődő, stabil, magyar tulajdonú vállalkozás. Az egészségügy területén működik és az allergia diagnosztikára és terápiára specializálódott.
Az új munkatársunk segítségével szeretnénk bővíteni a cég értékesítési és kereskedelmi tevékenységét.

Amennyiben szeretne egy kis csapat fontos tagja lenni és egy nyugodt, zöld övezetben található munkahelyen dolgozni, ahová soha nem kell gyomorgörccsel bejönnie, akkor várjuk jelentkezését!

Kattintson a "Jelentkezem" gombra és küldje el önéletrajzát pontos születési dátummal és motivációs levelét.