Kereskedelmi asszisztens

  • Cég neve

    TÜV Rheinland InterCert Kft.

  • Munkavégzés helye

    1143 Budapest, Gizella út 51-57.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Megrendelések rögzítése és kezelése SAP vállalatirányítási rendszerben szerződések, rendelések alapján;
  • Az üzleti terület számlázási tevékenységének koordinálása, a számlázás előkészítése, számlakérők kiküldése;
  • Pénzügyi elhatárolások kezelése;
  • Megrendelésekhez kapcsolódó számlák SAP-ban történő kontírozása;
  • A nyitott rendelésállomány gondozása;
  • Az egyes munkákhoz, projektekhez tartozó vállalások teljesülésének nyomon követése és felügyelete;
  • Időjelentések rögzítése és karbantartása a vállalatnál használt rendszerben;
  • Az üzleti terület beszerzési igényeinek koordinálása, kezelése;
  • Alvállalkozói megbízások  és teljesítésigazolások kezelése, a teljesítések nyomon követése;
  • Nyilvántartások vezetése, jelentések, riportok elkészítése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret;
  • 1-3 év tapasztalat adminisztratív, számlázáshoz kapcsolódó területen;
  • 1-3 év tapasztalat aktív SAP felhasználóként;
  • Magabiztos  számítógépes ismeretek (MS Office Excel, Word, Outlook);
  • Rendszerszintű gondolkodásmód;
  • Pozitív, gyakorlatias, analitikus szemlélet;
  • Jó koordináló képesség;
  • Megoldás- és sikerorientált gondolkodásmód;
  • Határozott, pontos, önálló munkavégzés;
  • Csapathoz alkalmazkodó, együttműködő, jól kommunikáló személyiség
  • Új ismeretek iránti fogékonyság

Előnyt jelent

  • Felsőfokú gazdasági-pénzügyi végzettség;
  • SAP SD és MM modul ismerete;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Minőségirányítási jártasság, tapasztalat;
  • Nemzetközi kapcsolatok kezelésében jártasság;
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési struktúra;
  • Változatos cafeteria elemek;
  • Biztos, nemzetközi háttér;
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség;
  • Rugalmas munkarend

Munkavégzés központi helye: Budapest (14. kerület), Gizella út 51-57.
Munkaidő: teljes munkaidő, rugalmas munkarend
Munkába állás kezdete: pályázat elbírálását követően azonnal

Céginformáció

A TÜV Rheinland Csoport a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete a műszaki vizsgálatok, ellenőrzés és tanúsítás területén, az ún. TIC szektorban. Független, semleges és professzionális szervezetként olyan jövőért dolgozunk, melyben az emberiség és a környezet érdekei hosszú távon is egyaránt érvényesülnek.

TÜV Rheinland. ’Precisely Right’. E két szó tökéletesen kifejezi szolgáltatásaink iránti elkötelezettségünket: bármit teszünk, azt csakis pontosan és jól tesszük. Éppen ezért ügyfeleink számára a TÜV Rheinland Csoport minden tekintetben - a legjobb választás.

Folyamatosan keressük a tehetséges szakembereket, hogy csatlakozzanak a TÜV Rheinland nemzetközi csapatához. Segítségükkel új és sikeres szolgáltatásokkal tudjuk támogatni partnereinket.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!