Kereskedelmi asszisztens - logisztikai ügyintéző

  • Cég neve

    Inzone Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 260e - 330e Ft havi bér
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • kapcsolattartás külföldi partnerekkel e-mailben és telefonon
  • a kereskedelmi kollégák támogatása
  • bel- és külföldi logisztika intézése
  • megrendelések koordinálása (megrendelés leadás, visszaigazolás, stb)
  • számlázás
  • számlák, megrendelési dokumentumok kezelése
  • könyvelővel való kapcsolattartás
  • napi ügymenet

Elvárások

  • min. érettségi
  • kereskedelmi ügyintézésre alkalmas, folyékony angol kommunikáció
  • alapvető számítógépes ismeretek (MS Office problémamentes ismerete, használata)
  • önálló, kreatív munkavégzés
  • logisztikai ügyintézőként és / vagy kereskedelmi asszisztensként szerzett korábbi tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság

Előnyt jelent

Olasz nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Piacképes fizetés
  • 6 órás munkaidő
  • Lendületes csapat
  • Kiváló, elegáns munkakörnyezet
  • Stabil cégháttér
  • Azonnali munkakezdés
  • Ingyen kávé

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A 2013. év elején alapított Inzone Kft. exkluzív minőségű dizájn bútorok és lakberendezési kiegészítők forgalmazásával, valamint komplett enteriőr tervezési projektek megvalósításával foglalkozik. A bemutatóterem interni Budapest néven nyílt Budapest szívében (Vigyázó Ferenc u. 3).
Adminisztratív munkatársat keresünk RÉSZMUNKAIDŐBEN, aki önálló, jól terhelhető, aktív és precíz a munkájában, valamint hathatósan tudja támogatni kereskedelmi kollégák mindennapi tevékenységét.

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen motivációs levéllel, fényképes önéletrajzok megküldésével.
Fizetési igény megjelölése nem elvárás, de pozitívan fogadjuk