Képzési és fejlesztési specialista

  • Cég neve

    KALL Ingredients Kft.

    Magyarország,Jász-Nagykun-Szolnok,Tiszapüspöki,Fehértó Part 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Főbb feladatok, munkák:

  • Belső oktatási rendszer kreatív fejlesztése, digitalizált módszerek bevezetése.
  • Karriermenedzsment rendszer bevezetése.
  • Kreatív, inspiráló talent program kidolgozása, bevezetése, működtetése.
  • Kompetencia alapú rendszerek működtetése és fejlesztése.
  • Külső, belső képzések szervezése.
  • Éves képzési tervek összeállítása, nyomonkövetése.
  • Képzési adminisztráció naprakészen tartása, auditokon való aktív részvétel.
  • Egyetemekkel való kapcsolattartás, együttműködés, állásbörzék szervezése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú HR és/vagy gazdasági szakirányú végzettség.
  • Legalább 3 éves nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat.
  • HR-en belül karriermenedzsment területén szerzett tapasztalat.
  • Proaktív, dinamikus személyiség.
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség, önálló munkavégzés.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
  • B kategóriás járművezetői engedély.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szolnokhoz közeli lakóhely (30 km-es körzet) vagy költözési hajlandóság.

Amit kínálunk:

  • A cégcsoport több vállalata számára, szakmai rendszerépítési feladaton dolgozhatsz.
  • Fiatalos, rugalmas, pozitív szemléletű csapatban fogsz dolgozni, izgalmas projekteken.
  • Kiemelkedő jövedelmet és juttatási csomagot biztosítunk:
    • 13. havi fizetés,
    • cafeteria,
    • magán egészségbiztosítás,
    • karrier és képzési lehetőségek cégen vagy cégcsoporton belül,
    • szezonális ajándékcsomagok.
  • Ingyenes buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről: Törökszentmiklós, Szolnok, Fegyvernek, Tiszaföldvár, Martfű, Kengyel, Tiszatenyő.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR generalista, Specialista