MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Kávézói leszedő-felszolgáló (diákmunka)

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Váci utca 5.

  • Fizetés

    Nettó 1 540 - 2 002 Ft havi bér
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kávékülönlegességek, alkoholos és alkoholmentes koktélok, fagylaltkelyhek készítése
  • Vendégek precíz, barátságos kiszolgálása
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Pult előkészítése és zárása
  • Asztalok leszedése
  • Fagyipultozás

Elvárások

  • 18 év felett!
  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Igényes megjelenés
  • Heti minimum 3 nap vállalása
  • Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
  • Angol nyelvtudás
  • Hosszútávon iskolai szünetben és iskola alatt is folyamatos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Bruttó alapbér: 1540 Ft/óra
  • 18:00 után 30 %pótlék
  • Szervízdíj

Céginformáció

A minőségi kávé serkentő, a gondtalan kávéfogyasztás nyugtató hatású. Már a múltban is a kényeztetés, a luxus egyik szimbóluma volt. A tradicionális kávéházi hangulat az irodalom, a zene, a különböző művészeti ágak mozgatórugója. Az Anna Presszó 1954 óta ismert, híres emberek találkozóhelye, bekapcsolódva a város szívébe…

JELENTKEZEM gombra kattintva. Kérlek a profilodba töltsd fel önéletrajzod!