Üzletvezető-helyettes

  • Cég neve

    Dísz tér Gasztronómia Kft.

  • Munkavégzés helye

    1014 Budapest, Dísz tér 8.

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Zuki egy hely kávéra, pizzára vagy desszertre.

Csatlakozz a Zuki csapatába és éld át a dolce vitat!

Mindennapi feladataid lesznek:

  • Italaink, szezonális ajánlataink elkészítése a Zuki standerdek alapján;
  • Deli termékeink (római pizza, saláták, desszertek, szendvicsek) készletfigyelése és rendelése;
  • A vendégtér tisztántartása, mosdók és asztalok felügyelete;
  • Miközben együtt dolgozol a csapatoddal, inspirálod őket és gondoskodsz róluk, az üzlet irányítása mellett;
  • Dolgozol azon, hogy az élmény maximalizálásával visszatérésre ösztönözzünk vendégeinket;

Elvárások

Nálunk a helyed, ha:

  • Van hasonló counterservice-ben, kávézóban, deliben szerzett minimum 2 éves tapasztalatod;
  • Olyan munkahelyet keresel, ahol egy szuper csapat közösen dolgozik egy közös cél érdekében;
  • Rendelkezel tulajdonosi szemlélettel, sajátodként gondoskodsz az üzletről és kollégáidról;
  • Szigorúan követed és betartatod a belső és külső előírásokat;
  • Jól kommunikálsz angolul és magyarul egyaránt;
  • Szeretnéd ötleteidet egy befogadó helyen kamatoztatni.

Amit kínálunk

  • Modern munkakörnyezet és eszközök;
  • Minőségi alapanyagok,
  • Cégcsoport által biztosított stabil szakmai háttér;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség szakmai tréningekkel;
  • Sporttámogatás AYCM kártyával;
  • Belső ajánlási program;
  • Dolgozói kedvezményes fogyasztás a cégcsoport egységeiben;
  • Rugalmas és kiszámítható beosztás
  • Piacképes fizetés és teljesítményalapú egyéb juttatás;
  • Személyzeti étkezés;
  • Fiatalos, dinamikus, elhivatott csapat;

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Zuki az olasz pékség és a kávézó laza, mégis elegáns légkörben.
Az olasz életérzés egy pékség és kávéház melegségébe csomagolva. A Zuki az a hely, ahol a frissen főzött kávé aromás ölelése találkozik a kézzel sütött római stílusú pizzák rusztikus bájával, csodás snack-ekkel és desszertekkel.

Ha felkeltettük érdeklődésed, izgatottan várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzod csatolásával a "Jelentkezem" gombra való kattintás után!