Karbantartó (Lakatos / Hegesztő)

  • Cég neve

    AD Plastik Tisza Kft

  • Munkavégzés helye

    3580 Tiszaújváros

  • Fizetés

    Bruttó 326e - 370e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Szállító eszközök javítása, átalakítása, karbantartása
  • Fémszerkezetek összeállítása, hegesztése (adott műszaki dokumentáció alapján)
  • Szerelési, szerkezetlakatosi feladatok elvégzése
  • Hegesztőkészüléknek és tartozékainak ápolása és napi karbantartása
  • Közvetlen felettese által meghatározott feladatok végrehajtása

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Feladatorientált hozzáállás
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Erős fizikum
  • Orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • Releváns munkatapasztalat (2-3 év)

Amit kínálunk

  • Stabil gazdasági háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség (határozatlan idejű szerződés)
  • Cafeteria juttatási csomag
  • Jelenléti bónusz
  • Kollektív szerződés és egyéb juttatások
  • Napi 8 órás normál munkarend (hétfőtől-péntekig)
  • Túlóralehetőség
  • Munkába járás költségtérítése (busz-vonat: 86%, autó:25 Ft/km)
  • Professzionális szakmai környezet
  • Azonnali kezdési lehetőség

Tájékoztatunk, hogy Társaságunknál a HR tevékenységet Outsourcing szolgáltatás keretében az ALFA-HUMAN Kft. látja el. Ennek értelmében a Profession álláshirdető portálon keresztül beküldött önéletrajzodat a hirdető munkáltatónál érvényben lévő Adatkezelési szabályzat előírásai alapján, az ALFA-HUMAN Kft. munkatársa kezeli. Pályázati anyagodat a HR részleg az AD Plastik Tisza Kft. szervezetén belül, a pályázati anyag beérkezését követően az illetékes vezető(k) részére továbbítja.

Céginformáció

Az AD Plastik Tisza Kft. a régió dinamikusan fejlődő autóipari és más műszaki terméket igénylő ipari gyártók elismert beszállítója. A cég fő tevékenysége: a hőre lágyuló műanyagok fröccsöntéssel és extrúziós fúvással történő feldolgozása és összeszerelése.

Magyar nyelvű önéletrajz benyújtásával.