A televíziós csatornák reklámidejének értékesítésével foglalkozó és dinamikusan növekvő atmedia Kft. reklám-adásszerkesztő (TRAFFIC) csapatába

„junior traffic munkatársat”

keres.

    Ha érdekel, mi történik a televíziós reklámpiac értékesítési oldalán, de nincs benne tapasztalatod,
    nálunk megtanulhatod az alapokat. Mi kell hozzá?
    kellő türelemmel állj a dolgokhoz,
    támaszkodhatunk a munkádra, mert alapos és pontos,
    bírod a monotonitást, sőt kifejezetten szereted az állandóan ismétlődő munkafolyamatokat, mert biztonságot ad,
    szeretsz az adatokkal, számokkal, mutatókkal „babrálni”, azokat rendezgetni,
    könnyen rááll a szemed egy nagyobb adathalmazra, ha azt ellenőrizni kell,
    szorgalmas vagy  „ég a kezed alatt a munka”,
    érthetően és gördülékenyen kommunikálsz, kedves vagy és barátságos, fontos számodra, hogy jó kapcsolatot ápolj az emberekkel,
    és nem gond egy levél megírása vagy egy telefonbeszélgetés angol nyelven,
    feltétlen írj nekünk!
    Előnyt jelenthet, de nem feltétel, ha „back office”, pénzügyi, logisztikai vagy adminisztratív területen szereztél már egy kis gyakorlatot.

Feladataid röviden a következők lesznek:

  • reklámblokk struktúra kezelés és koordináció
  • csatornák adásnapjainak koordinációja, adásnap rendezése, zárása
  • a csatornákra érkező reklám filmek teljes körű koordinációja, ellenőrzése
  • kapcsolattartás csatornákkal
  • nézettségi adatok kezelése, töltése

    A munkakör nagy precizitást és monotonitás tűrést igényel!
    A kiválasztási folyamat írásbeli feladattal kezdődik majd az önéletrajzok szűrését követően.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Adásszerkesztő
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Dunavirág utca 2-6.

Fényképes önéletrajzod a 'Jelentkezem' gombra kattintva várjuk „traffic munkatárs” jeligével.