Szeretnél egy olyan csapatban dolgozni, ahol folyamatos fejlődési lehetőséget kínálunk a belföldi és nemzetközi kampányok kommunikációs területén, és magabiztosan mozogsz a PR világában? Csatlakozz csapatunkhoz, ahol mi együttesen valljuk: „Azért dolgozunk, hogy megoszthassuk Magyarország iránti szeretetünket."

Turisztikai Marketingkommunikációs Ügynökség dinamikus csapatába

Junior PR szakértőt

keresünk.

Az ideális jelölt:

  • kreatív, új ötletekkel kel fel minden reggel
  • van tapasztalata szövegírásban
  • van tapasztalata PR és kommunikációs tervek összeállításában
  • pontos és precíz
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik

Főbb felelősségi és feladatkörök:

  • Részvétel a kampánytervezésben és a kampányok lebonyolításában
  • Közlemények, cikkek, háttéranyagok elkészítése
  • Kapcsolattartás a különböző partnerekkel, ügynökségekkel
  • Kapcsolattartás és együttműködés a belső társosztályokkal
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office irodai alkalmazások

Előnyt jelent:

  • Az angol mellett egyéb nyelvek ismerete
  • Social média kommunikációban szerzett tapasztalat
  • Influenszer együttműködésekben szerzett tapasztalat

Személyes követelmények:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartási képesség
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzés területén
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Probléma megoldó képesség
  • Proaktivitás
  • Precizitás
  • Képesség csapatban történő együttműködésre

Amit nyújtunk:

  • Fiatal kreatív csapat, jó hangulat
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Céges telefon, laptop

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.