Junior NET fejlesztő - Diákmunka

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII.

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • ASP. C SQL
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Az N-Ware Kft. évtizedes IT- és üzleti területi tapasztalattal rendelkező egyedi szoftverfejlesztéssel és rendszerintegrációval foglalkozó cég, mely különösen az intelligens gyártás, autóipar, pénzügyi menedzsment és logisztika területein működik együtt partnereivel.

Főbb feladatok, munkák

  • webalkalmazások és weboldalak fejlesztésében való közreműködés
  • együttműködés más fejlesztőkkel, tervezőkkel és csapatokkal a projekt feladatainak elvégzése érdekében
  • segítségnyújtás az alkalmazások és weboldalak karbantartásában és frissítéseiben

Az álláshoz tartozó elvárások

  • szakirányú végzettség
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • webes programozói technológiák, ASP.NET, C# és MS-SQL alap szintű ismerete
  • jó problémamegoldó képesség
  • agilitás, mobilitás, nyitottság
  • csapatjátékos hozzáállás
  • MUNKAIDŐ:
  • kötetlen, egyeztetés szerinti munkarend
  • home office lehetőség
  • minimum fél évre vállalható diákmunka

Amit kínálunk

  • kezdő bérezés 2.000 Ft/óra
  • hosszú távú, kiszámítható diákmunka
  • folyamatos tanulási, fejlődési és előrelépési lehetőség
  • innovatív, új ötletekre nyitott vezetőség, színvonalas munkakörülmények
  • céges meetingeknek álcázott evés/ivás

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő