A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

Junior műszaki menedzser

munkatársat a Közép-magyarországi Régiónk területére.

Leendő kollégánk feladatai:

  • megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét
  • a cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel
  • szakmai alapok elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése
  • képzési terv alapján gép- és alkatrészkereskedelemünk, szerviz tevékenységünk, valamint a precíziós mezőgazdaság ismeretének elsajátítása
  • agrárpiac megismerése
  • partnerlátogatások

Számunkra az ideális jelölt:

  • befejezett felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
  • felhasználó szintű PC ismeretekkel (Word, Excel) bír
  • rendelkezik „B" kategóriás jogosítvánnyal
  • jól kommunikál és hatékonyan tud együttműködni leendő kollégáival és partnereivel
  • megbízhatóság, pontosság és következetesség jellemzi
  • mobilis, előnyben részesíti a nem „irodában ülős munkát

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • gépészmérnöki végzettség
  • mezőgazdasági műszaki végzettség
  • mezőgazdaságban szerzett tapasztalat
  • mezőgazdasági gépek kereskedelmében vagy üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • kinevezés után: céges autó, mobiltelefon, laptop
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás
  • mentori támogatás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Mezőtúr, Szászberek, Dabas, Aszód, Füzesabony