Junior manager (Budapest)

  • Cég neve

    Bellozzo Kft

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Alapanyagok rendelése, raktári rend felügyelete
  • Éttermi tisztaság ellenőrzése, HACCP rendszer betartása és betartatása
  • Kiváló vendégkiszolgálás megtartása és fejlesztése
  • Munkatársak irányítása, munkájuk ellenőrzése, támogatása
  • Csapat motiválása, csapatépítés
  • Új dolgozók felvétele, meglévők értékelése, fejlesztése
  • Pénzügyi kimutatások vezetése
  • Dolgozói beosztások készítése, munkajogi szabályok betartása
  • Gépek, berendezések kezelése, apróbb hibák kijavítása
  • Mindennapi problémák, nemvárt helyzetek hatékony, gyors megoldása
  • Nyitási és zárási folyamatok irányítása, dolgozók munkájának folyamatos segítése, támogatása
  • Alkalmanként a konyhai csapat támogatása az ételek és megrendelések elkészítésében
  • Kapcsolatteremtés a vendégekkel, még akkor is (sőt, leginkább akkor), amikor a dolgok nem a terv szerint haladnak.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Kereskedelmi vagy vendéglátói területen szerzett vezetői tapasztalattal rendelkezel,
  • Főállásban, felnőtt munkavállalóként szeretnél csatlakozni hozzánk.

Téged keresünk, ha:

  • Egy étterem teljeskörű üzemeltetési feladatainak az elsajátítása és megértése, az ebbe a felelősségi körbe tartozó feladatok teljes körű ellátását szívesen vállalnád.
  • Egy csapat vezetése nem okoz számodra nehézséget annak érdekében, hogy kifogástalan szolgáltatást nyújtsatok a vendégeknek és egymásnak egyaránt.
  • Őszinte mosollyal és segítőkészséggel fogadod és üdvözöld a vendégeket.
  • Magabiztosan és tisztelettudóan kommunikálsz a pozitív élmény érdekében.
  • Elkövetett hibáidból tanulni szeretnél.
  • Velünk együtt szeretnéd átérezni az igazi olasz Dolce Vita-t.

Amit kínálunk

Alapbéren felül egyéb más juttatások egész sorát kínáljuk:

  • Versenyképes juttatásod mellé cafeteria és különböző bónuszok is járnak
  • Korlátlan ingyenes edzőterem használat a Life1 és Gilda Max fitnesztermeibe.
  • Napi étkezés: Egy őrülten finom étkezés az étterem kínálatából.
  • Egyedülálló saját fejlesztésű tréningekkel és hasznos képzésekkel támogatunk karriercéljaid elérésében.
  • Munkaruha: Soha nem kell azon bosszankodnod, hogy mit vegyél fel a munkába. Mi gondoskodunk rólad - szó szerint - márkás munkaruhával és cipővel egyaránt.

És ez még nem minden!

  • 20%-os kedvezménykártya minden éttermünkbe (a próbaidő letelte után)
  • EXTRA juttatások és bónuszok a kiváló teljesítményért (Loyalty, Jubiláns, Negyedév/Év menedzsere és még sok más…)
  • Egy fantasztikus közösség, tele játékos kihívásokkal és ösztönzőkkel.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

CIAO! MI VAGYUNK A BELLOZZO.

A Bellozzo egy modern, élettel teli, magas színvonalú, olasz gyorsétterem, ahol a frissen elkészített ételeket olyan pillanatokká varázsoljuk, amelyeket érdemes átélni.

A Bellozzo gyökerei egy öt generáción átívelő családi vállalkozásból erednek, amit amerikai vállalkozók, olasz séfek és étteremvezetők tapasztalt csapata gyúrt feledhetetlenné, akár egy mennyei pizzatésztát. Egyetlen céllal: a Bellozzo olyan olasz kulináris élményt kíván nyújtani, amely minden érzékszervet elvarázsol – és lehetővé teszi, hogy az emberek a mai rohanó világban lelassítsanak; megízleljék, élvezzék és megosszák egymással az élet finomságait. Amilyen gyakran csak lehet.

A Bellozzo 2015-ben, Budapesten alakult meg, és gyorsan belopta magát a helyiek, a turisták és az olaszok szívébe egyaránt. A Bellozzo azóta is ételekkel tölti meg a közösségi oldalakat és kápráztatja el az éhes magyarokat. Összetartó, családias csapatként dolgozunk együtt, és mára már globálisan elismert márkaként ismernek minket.

A BELLOZZO® a FUSION GROUP-hoz tartozik, egy amerikai tulajdonú vállalathoz, amely 1991 óta üzemeltet éttermeket Magyarországon. A portfóliónkban mára már 56 BURGER KING®, 9 BELLOZZO® és 2 ANNA CAFÉ™ étterem szerepel, és több mint 3500 alkalmazottat foglalkoztatunk.

NYITOTT POZÍCIÓ:  JUNIOR MANAGER (Budapest)

Új karrierre vágysz a vendéglátás területén? A Bellozzo olyan tettre kész Junior Managert keres, aki rövid időn belül szeretne vezetői feladatokat ellátni és tapasztalatot szerezni étteremüzemeltetésben a legapróbb részletekig.

Ez a pozíció számos napi feladatot és felelősséget foglal magában, amelyek többsége az étterem csapatának támogatására összpontosít, akik minőségi ételeket és termékeket készítenek az olasz konyha szellemének tiszteletére.

Készen állsz arra, hogy kifőzz valami újat a karrieredben? Mi igen!