Junior HR Generalista

  • Cég neve

    New Wave Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Különálló cégek teljeskörű HR adminisztrációja: munkaszerződések-, munkaköri leírások készítése, belső szabályzatok készítése
  • Munkavállalók be- és kiléptetésének teljeskörű ügyintézése
  • Munkaügyi és HR adminisztrációs feladatok ellátása, pl.: orvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése, munkavégzéssel összefüggő dokumentumok adminisztrációja
  • Bérszámfejtés támogatása, jelenléti ívek összesítése, kapcsolattartás a bérszámfejtővel
  • Havi riportok készítése a vezetőség felé
  • Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon
  • Interjúk szervezése és lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Új munkatársak integrációjának támogatása
  • HR projektekben való részvétel
  • HR vezető támogatása ad hoc feladatokban

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Naprakész munkaügyi és munkajogi ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office Excel, Word, PowerPoint)
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség.
  • Önálló munkavégzés, magas szintű felelősségvállalás
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Magas színvonalú fejlődési lehetőség
  • Támogatás értékes piaci tudás megszerzésére; (pl. különböző szakmai területek megismerése, folyamatok kialakításában tapasztalatszerzés, önálló projektek ellátása)
  • Energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló nagy teherbírású kollégák
  • Versenyképes juttatási csomag

Céginformáció

Cégünk magas színvonalon látja el a számviteli, a kontrolling és a HR szolgáltatások teljes körű, partnerre szabott professzionális feladatait.

munkatársat.