Junior customer - sales support

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Dinamikus és nemzetközi Customer and Sales Support csapat tagjaként közvetlen kapcsolat fenntartása különböző európai ügyfelekkel e-mailben és telefonon keresztül, valamint a logisztikai intézkedéseik támogatása.

  • A rendelési folyamat zavartalan lebonyolításában való segítségnyújtás, és annak biztosítása, hogy minden kérés hatékonyan kezelve legyen
  • Közvetlen támogatás nyújtása Partnerünk ügyfeleinek és értékesítési csapataiknak tíz különböző európai országban
  • A szállítási folyamat nyomon követése
  • Folyamatos támogatás nyújtása telefonon és e-mailen keresztül
  • Szükség esetén azonnali bejelentés bármely sürgős problémáról

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Magyar anyanyelv, angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség és szolgáltatásorientált hozzáállás
  • Jó szervezőkészség és MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  • Július elsejei kezdés
  • Versenyképes fizetés és bónuszrendszer
  • Nemzetközi környezet, nyílt kommunikáció és folyamatos tanulási lehetőség
  • Kezdésként 3-4 hetes tréning Partnerünk belgiumi központjában
  • Hibrid munkavégzés

Céginformáció

Partnerünk egy multinacionális japán vállalat, amely magas technológiai termékekre specializálódott, mint például érzékelők, mikroszkópok, lézeres jelölők és látás mérőrendszerek. Világszerte vezető szerepet töltenek be az automatizálási iparban, felelősségteljesen szállítva magas színvonalú és innovatív termékeket a világ minden táján működő vállalatoknak.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja angol nyelvű fényképes önéletrajzát!