Junior C# fejlesztő (B125JCF)

    Partnercégünk adatbázisok kiépítésével, webfejlesztésssel, mobil alkalmazásfejlesztéssel, adattárházak infrastruktúra tervezésével, oktatással és riportok fejlesztésével foglalkozó stabil vállalat. Jelenleg C# fejlesztő pozícióba keresik új munkatársukat.

Feladatok:

  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés).
  • Fejlesztési dokumentáció készítése.
  • Átlátható, biztonságos, karbantartható kód készítése.
  • .NET, ASP.NET ismeret.
  • MVC framework használatában szerzett tapasztalat.

Elvárások:

  • 1-2 éves fejlesztési tapasztalat vállalati környezetben
  • az alábbi technológiák ismerete és gyakorlati alkalmazása:
    • ASP.NET
    • MVC
    • .NET core
    • JavaScript
    • CSS
    • Microsoft
    • Angular ismeret és gyakorlati alkalmazása
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Nyitott, proaktív személysiág

Amit a cég kínál:

  • Laza légkör
  • Erős szakmaiság
  • Nagyfokú szabadság
  • Állandó megrendelések

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület