Eötvös Loránd Tudományegyetem, Informatikai Kar logo

Jogász

  • Cég neve

    Eötvös Loránd Tudományegyetem, Informatikai Kar

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/C.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

- Az Informatika Kar jogi feladatainak ellátása magyar és angol nyelven,
- Aktív szerepet vállal a Kar napi működése során felmerülő jogi problémák, feladatok megoldásában, belső szabályzatok, dokumentumok kidolgozásában a HR, a gazdasági, a beruházási, a rendezvényszervezési stb. folyamatok területén,
- Támogatja a Kar tevékenységeinek, munkafolyamatainak a változó jogi környezethez való folyamatos adaptálását; ebben tanácsadással, a kari érdekeknek megfelelő alternatívák kidolgozásával segíti a Kar vezetését, valamint proaktívan jelzi a megváltozott jogi környezetből fakadó változtatások szükségességét,
- Biztosítja a Kar stratégiai céljai eléréséhez szükséges tevékenységeinek jogi környezethez való illeszkedését, beleértve - az elnyert projektek megvalósítását, a pályázati források elszámolható felhasználását; - az ipari, gazdasági, társadalmi szereplőkkel való együttműködési formák kialakítását; - a nemzetközi kapcsolatrendszer bővítését, erősítését; és - az innovációs eredmények hasznosítását,
- Elvégzi az Egyetem vezetése, illetve az Egyetem egyéb szervezeti egységei irányába történő kommunikáció jogi előkészítését, az egyetemi jogi szabályozás kari harmonizációját,
- Részt vesz a Kar oktatási, kutatási, fejlesztési, innovációs feladataihoz jogi tudományterület irányából kapcsolódó oktatási és K+F+I együttműködések kialakításában,
 - Segíti a válsághelyzetek kezelését, jogi válaszlépések kidolgozását,
 - Tevékenységét a kar vezető jogászának irányításával, felügyeletével végzi.

Elvárások

- egyetemi végzettség, jogász képesítés - pályakezdők jelentkezését is várjuk,
- legalább középfokú, naprakész, tárgyalóképes angol nyelvhasználat,
- MS Office (irodai alkalmazások) ismerete,
- szorgalom, terhelhetőség, proaktivitás,
- határozottság, jó kommunikációs képesség,
- önálló munkavégzés, precizitás.

Előnyt jelent

- felsőfokú angol nyelvtudás.
- legalább 1-3 éves tapasztalat.

Amit kínálunk

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, valamint a BÉREZÉS MEGEGYEZÉS SZERINT az irányadók.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja:
Szakmai önéletrajzát, motivációs levelét,
A végzettséget és szakképzettséget igazoló okiratok másolatát,
Nyilatkozat arról, hogy hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Nyilatkozat álláspályázat elbírálásához” – a nyomtatvány az ELTE álláspályázatok oldalról tölthető le.
Sikeres pályázat esetén, amennyiben felvételt nyert, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.