Szépművészeti Múzeum

Gazdasági Osztály

Jegypénztáros

munkakörre keres kollégát.

    határozatlan idejű, teljes munkaidős közalkalmazotti jogviszony

AKIT KERESÜNK:

  • Középfokú iskolai végzettséggel és legalább alapfokú angol nyelvtudással rendelkezik.
  • Pontos, szorgalmas, csapatjátékos, jó adminisztrációs és kommunikációs készséggel rendelkezik (röviden, tömören fogalmaz).
  • Gyors, hatékony problémamegoldás, valamint jó konfliktuskezelés jellemzi, figyelmesen és pontosan dolgozik

ELŐNYT JELENT:

  • Német, francia, orosz nyelvismerettel rendelkezik
  • Kulturális intézménynél/költségvetési szervnél szerzett gyakorlattal rendelkezik.
  • Ügyfélkapcsolati tapasztalata van.
  • Ismeri a Jegymester rendszert.

FELADATOK:

  • A látogatók udvarias üdvözlése és kiszolgálása.
  • A látogatókkal való kommunikáció során a Múzeum szellemiségének képviselete, illetve a látogatói szabályzat, a belépőjegyek kedvezményrendszerének pontos követése.
  • Normál és különböző kedvezményre jogosító belépők, fotó¬videó, tárlatvezetési, nyugták, számlák kiadása, mely a „Jegymester” programmal, számítógépen történik.
  • Belépőjegy kiadása annak térítésmentességétől vagy tényleges értékétől függetlenül minden esetben kötelező.
  • A különböző kedvezményre jogosító jegyek (például diák, nyugdíjas 65 év felett, stb.) kiadásakor a jogosultság ellenőrzése.
  • A reá bízott, munkaidő elején felvett váltópénz felelősségteljes kezelése munkaidőben, illetve a befolyt jegybevétel munkaidő végén történő elszámolása (kézileg és a használt számítógépes rendszerben) a pénzkezelési szabályzat utasításait követve.
  • A jegypénztárosok számára szervezett eligazításokon, képzési alkalmakon való részvétel.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Illetmény megegyezés szerint a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései alapulvételével
  • Szép, igényes munkakörnyezet
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • A Múzeum kiállításainak megtekintése
  • Motiváló, dinamikus csapat

A PÁLYÁZAT RÉSZEKÉNT BENYÚJTANDÓ IRATOK, IGAZOLÁSOK:

    Magyar nyelvű szakmai önéletrajz. Motivációs levél. Minimális bruttó bérigény. Kérjük a bruttó bérigény megjelölését. Iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvismeretet igazoló okirat másolata. Nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati eljárással összefüggésben hozzájárul adatai megismeréséhez, illetve kérjük megjelölni, amennyiben nem járulna hozzá nevének és e-mail címének megtartásához a pályázat lezárását követően (a munkáltató a honlapján közzétett adatkezelési szabályzat szerint kezeli az adatait).

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Elektronikus úton MÜ/17-4/2019/211 hivatkozási számmal Munkaügy részére a „Jelentkezem” gombra kattintva.