Jegykezelő - diákmunka - Nyíregyháza

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    4431 Nyíregyháza, Sóstói út

  • Fizetés

    Bruttó 1 534 - 3 068 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Te fogadnád a naponta több ezer beérkező magyar és külföldi vendéget
  • A vendégek meglévő online jegyeinek QR kódját olvasnád le táblagép segítségével
  • Segítenél a vendégek esetleges kérdéseinek megválaszolásában, útbaigazításában

Munkaidő és várható beosztás:

  • május 1 - augusztus 31. : 8:30 - 15:00/18:00rugalmas beosztásban, heti min. 3 nap vállalása szükséges
  • Dolgozhatsz hétköznap, hétvégén és ünnepnapokon is!

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói jogviszonnyal rendelkezel
  • Már elmúltál 18 éves
  • Fontos, hogy legyél közvetlen és nyitott, szeress beszélgetni!
  • Magabiztosan beszélj angolul

Előnyt jelent

  • Több idegen nyelv magabiztos, kommunikációs szintű ismerete
  • Okoseszközök használatának ismerete

Amit kínálunk

  • Ha ünnepnapokon vállalsz munkát, az alap órabéred duplájával honorálnának!
  • Ha 25 év alatti diák vagy a bruttó fizetésed megegyezik a nettóval
  • A munkádat igényes és különleges, természetközeli környezetben végeznéd!

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Nyíregyházi Partnercégünk misszója, hogy világszínvonalon mutassa be a felnövekvő nemzedékeknek a minket körülvevő ökológiai környezetet. Oktató tevékenységével gyarapítja az állat- és természetvédelem iránt felelősséget vállalók táborát.

Tartozz Magyarország egyik legszebb, legzöldebb övezetében tevékenykedő fiatalos, lendületes csapatához!

A Jelentkezem gombra való kattintás után kérünk, hogy csatold aktualizált fényképes önéletrajzodat PDF formátumban!