Javadalmazási gyakornok (Budapest)

  • Cég neve

    E.ON Hungária Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 2 200 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

E.ON Hungária Zrt. | - | Részmunkaidős

Legyél Te is gyakornok az E.ON-nál!

Milyen feladatok várnak Rád gyakornokként?

  • Munkakörétékelési folyamat támogatása
  • Hosszútávú ösztönzővel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Bérsávok adminisztrálásával kapcsolatos feladatok
  • Munkavállalói adatok ellenőrzése vállalatirányítási rendszerben
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Excel-alapú számítási folyamatok automatizációjában való részvétel
  • Egyéb javadalmazási témákhoz kapcsolódó adminisztráció
  • Ad-hoc kalkulációk és elemzések készítésének támogatása

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal gazdasági/HR területen
  • Heti min. 20-25 órát tudnál dolgozni egy héten legalább 1 évig (rugalmasan igazodva a tanulmányaidhoz)
  • Magabiztos MS Office ismereteid vannak (főként Excel)
  • Önálló és precíz munkavégzés jellemez
  • Jó kommunikációs és prezentációs készséged van írásban és szóban egyaránt
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • Proaktív és nyitott vagy a folyamatos fejlődésre

Előny, ha:

  • Rendelkezel Power Pivot, BI és excel makró ismeretekkel

Amit ajánlunk Számodra:

  • Munkabér: br. 2200 Ft/óra
  • Kiváló lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre, tapasztalatszerzésre
  • Szakmai mentor
  • Üzletközeliség, rálátás az energiaszektor és az E.ON aktuális témáira
  • Rugalmas munkaidő, akár home office lehetőséggel
  • Széleskörű kapcsolati háló építése
  • Inspiráló, nyitott csapat
  • Karrierlehetőségek

Munkavégzés helye: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás