Magyar tulajdonban lévő, hazai és nemzetközi piacon is jelenlévő, szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk kollégát Java fejlesztő pozícióba.

Java fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • JAVA fejlesztési projektek összefogása és támogatása
  • Ügyfelek saját fejlesztő-és tesztelő csapataival való szoros együttműködés
  • Fejlesztési dokumentáció elkészítése
  • Scrum módszertan szerinti munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3 év releváns szakmai tapasztalat Java nyelvben
  • Java 11 ismerete
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség ügyfél oldallal
  • Multitasking készség és önállóság
  • Csapatorientált gondolkodásmód
#spiceupyourcareer

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kihívásokkal teli, változatos projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható partneri kör
  • Családias - és családbarát munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest