Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Dinamikusan fejlődő stabil hátterű nemzetközi szoftverfejlesztő cégek részére keresünk munkatársakat

JAVA FEJLESZTŐ (SENIOR)

(HF 13-8633)

pozícióba

Budapestre.

Feladat:

  • Legmodernebb technológiákra épülő megoldások fejlesztése JAVA nyelven változatos és érdekes projekteken,
  • Innovatív projektekben való aktív részvétel AUTÓIPARI vagy szolgáltatói vagy telekommunikációs szektorban.

Elvárások:

  • Tapasztalat JAVA fejlesztés terén,
  • Tapasztalat az alábbi technológiák területén előnyt jelent: Spring, Hibernate, Maven, Ant, Hudson, Eclipse, JUnit, Jenkins.
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség,
  • Középfokú angolnyelv-tudás.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás,
  • Kiváló, dinamikus, fiatalos csapat,
  • Stabil hátterű cég, nyugodt stresszmentes környezet, hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai megbecsülés, előrelépési lehetőség, kiemelt bérezés.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 13-8633” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Java fejlesztő (senior) (HF 13-8633)
  • Hirdető cég: HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Legmodernebb technológiákra épülő megoldások fejlesztése JAVA nyelven változatos és érdekes projekteken, Innovatív projektekben való aktív részvétel AUTÓIPARI vagy szolgáltatói vagy telekommunikációs szektorban.
  • Elvárások: Tapasztalat JAVA fejlesztés terén, Tapasztalat az alábbi technológiák területén előnyt jelent: Spring, Hibernate, Maven, Ant, Hudson, Eclipse, JUnit, Jenkins. Felsőfokú, szakirányú végzettség, Középfokú angolnyelv-tudás.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-19
  • Lejárati dátum: 2018-04-26