Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

JAVA fejlesztő (2-4 év tapasztalattal)

A Loxon banki risk management területen működő, nemzetközi piacon dinamikusan fejlődő, piacvezető szoftvercég. Értékei az együttműködés, az ügyfélorientált működés, a konstruktivitás, a szakmai kiválóság és a kezdeményezőkészség. Érdekes feladatok, változatos szoftverfejlesztési kihívások színesítik majd mindennapjaid, amennyiben csatlakozol hozzánk.

Feladataid a Loxonnál:

  • a projektek megvalósítása JAVA EE technológiával
  • clean code elvek követése
  • az elkészített funkciók fejlesztői tesztelése (TDD és BDD használat)
  • automatizálási lehetőségek keresése és megoldása (Jenkins használat)
  • külső rendszerekkel is együttműködő megoldások készítése (SOAP, REST használat)
  • kapcsolattartás a bank IT munkatársaival

Mit várunk Tőled?

  • informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség (BSc / MSc)
  • 2-4 év releváns szoftverfejlesztői tapasztalat (Java nyelv, JEE architektúra preferált)
  • stabil angolnyelv-tudás
  • logikus-, strukturált-, gondolkodás képessége; kezdeményezőkészség; önállóság
  • előnyt jelent, ha a következő kifejezések között találsz számodra ismerőseket: SCM, SQL, JIRA, Linux, Unix, WebSphere, Oracle IAS, WebLogic, JBoss, SunOne/Glassfish, Oracle, MSSQL, DB2

Mire számíthatsz tőlünk?

  • részvétel élvonalbeli szoftvermegoldások létrehozásában, nemzetközi környezetben
  • versenyképes jövedelem, folyamatos szakmai fejlődés és előmeneteli lehetőség
  • konstruktív vállalati kultúra; fiatal-, összetartó-, szakmailag magas szinten képzett közösség
  • rendszeres képzések, csapatprogramok
  • professzionális, kellemes munkakörnyezet
  • rekreációs lehetőségek (rendszeres irodai masszázs, széleskörű sportolási lehetőség)
  • sokszínű, rugalmasan alakítható cafeteria juttatások

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Lőportár utca 20/b

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Loxon Solutions Zrt. . 1134 Budapest, Lőportár utca 20/b . www.loxon.eu

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Loxon Solutions Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: JAVA fejlesztő
  • Hirdető cég: Loxon Solutions Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: a projektek megvalósítása JAVA EE technológiával clean code elvek követése az elkészített funkciók fejlesztői tesztelése (TDD és BDD használat) automatizálási lehetőségek keresése és megoldása (Jenkins használat) külső rendszerekkel is együttműködő megoldások készítése (SOAP, REST használat) kapcsolattartás a bank IT munkatársaival
  • Elvárások: informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség (BSc / MSc) 2-4 év releváns szoftverfejlesztői tapasztalat (Java nyelv, JEE architektúra preferált) stabil angolnyelv-tudás logikus-, strukturált-, gondolkodás képessége; kezdeményezőkészség; önállóság előnyt jelent, ha a következő kifejezések között találsz számodra ismerőseket: SCM, SQL, JIRA, Linux, Unix, WebSphere, Oracle IAS, WebLogic, JBoss, SunOne/Glassfish, Oracle, MSSQL, DB2
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12