Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Partnerünk egy magyar tulajdonú, hazai és nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező szoftverfejlesztő cég. Jelenleg banki szoftverek fejlesztése kapcsán keres új munkatársat.

Java fejlesztő – Banki területre (B07M)

Feladatok:

  • Nagyvállalati banki rendszerek webes és szerver oldali fejlesztése – modern eszközökkel:
  • Microservice architektúra
  • Full Lightbend stack: Lagom, Akka, Play
  • Nyelvek: Scala, Java
  • Angular UI
  • Docker konténer technológia
  • Kubernetes
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • Java fejlesztői tapasztalat
  • Angol nyelvismeret (legalább szakmai dokumentációk értésének szintjén)
  • Problémaorientált hozzáállás

Előny:

  • Scala nyelv ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Java fejlesztő – Banki területre (B07M)
  • Hirdető cég: RecruIT Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Nagyvállalati banki rendszerek webes és szerver oldali fejlesztése – modern eszközökkel: Microservice architektúra Full Lightbend stack: Lagom, Akka, Play Nyelvek: Scala, Java Angular UI Docker konténer technológia Kubernetes Kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Elvárások: Java fejlesztői tapasztalat Angol nyelvismeret (legalább szakmai dokumentációk értésének szintjén) Problémaorientált hozzáállás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-11-29
Állás, munka még: RecruIT Kft.>