Ha egy gőzölgő csésze kávéról a Java jut eszedbe, és ha azt hallod: C++ , máris lendületbe jönnek az ujjaid, akkor olvass tovább:

Java C++ fejlesztőt keresünk

    GPS alapú flottakövetéssel és annak mindenirányú fejlesztésével IS foglalkozunk, immáron több, mint 10 éve. Zseniális mérnökeinek és magasan kvalifikált kollégáinak köszönhetően évről évre növekszünk.
    Mivel mindent magunk csinálunk - más szolgáltatókkal szemben - abban rejlik előnyünk ügyfeleink számára, hogy sokkal rugalmasabbak vagyunk.
    Ebből is láthatod, hogy bőven akad feladat, ahol a már megszerzett tudásodat kamatoztathatod és akár újakat is tanulhatsz hozzá.

FELADATAID:

  • változatos fejlesztési feladatok: desktop- és szerveralkalmazások fejlesztése Windows és Linux rendszerekben
  • részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében: Szoftver megoldások tervezése, kivitelezése és tesztelése
  • automatikus tesztkörnyezet kialakítása
  • kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • szoros együttműködés a projektmenedzserekkel, fejlesztőkkel és más szervezeti egységekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Java ismeret
  • C++ ismeret
  • MySQL ismeret
  • Debian Linux ismeret
  • Android fejlesztői ismeret
  • legyél precíz, érdeklődő és szorgalmas, mert számunkra ez a legfontosabb

Amiért piros pont jár, de nem elvárás:

  • Java Swing, JavaFX
  • Android fejlesztői tapasztalat
  • SVN, Git használata
  • Angol nyelvtudás
  • IOS ismeret

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony heti 40 órában,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • stabil, megbízható munkahely,
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes jövedelem,
  • ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • közös grillezések, mozizások
  • kellemes munkakörnyezet, gyümölcsnap
  • és ebédedet nálunk akár a teraszon is elfogyaszthatod

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XX. kerület

Ha szívesen lennél kis csapatunk tagja és fent leírtak is szimpatikusak, akkor küldd el magyar nyelvű, fényképes, fizetési igényed is tartalmazó önéletrajzod.

A tárgyban tüntesd fel: Java, C++.