FedEx Express Hungary Kft.

A Federal Express Corporation (FedEx) a világ egyik legnagyobb logisztikai vállalata. A kiterjedt légi, valamint földi infrastruktúrát kihasználva a világ GDP-jének 90%-át adó területeket köti össze 1-2 napos határidővel. A FedEx nemzetközi hálózata megbízható és flexibilis módon teszi lehetővé dokumentumok, csomagok és teheráru küldemények időgarantált kézbesítését világszerte.

A cég magyarországi képviselete keres Budapest Ferihegy repülőtérre részmunkaidős

Járatkiszolgálási és árukezelési felügyelőt (Ramp agent) kollégát

Ideális jelölt:

  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik szóban és írásban egyaránt magyar, valamint angol nyelven (folyékony angol tudás)
  • Siker és célorientált
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik (minimum MS Office alkalmazások)
  • Lendületes és kreatív
  • Képes az önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Rendelkezik ’B’ kategóriás jogosítvánnyal
  • Kiemelkedő problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Jól tűri a stresszt és a szélsőséges időjárási körülményeket
  • Kihívásokat kereső személyiség

Előnyt jelent:

  • Logisztikában szerzett tapasztalat
  • Ramp agent tapasztalat

Amit a FedEx kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Képzési és karrierlehetőség
  • Vonzó, egyedi munkakörnyezet
  • Változatos, sok kihívást jelentő munka egy fiatal, lendületes csapat tagjaként

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!