MKB Bank Nyrt.
IT üzleti elezőt/ Szervezőt keresünk az Elektronikus csatornák fejlesztési főosztályunk csapatába. Az új kollégánk feladata lesz az IT fejlesztések során kapcsolatot tartani a megrendelő területekkel és tőlük érkezett specifikációk alapján egyeztetni a szállító képviselőivel, illetve specifikációt készíteni a számukra. A munkakör célja, hogy minden fejlesztés megfelelő szaktudás mellett menedzselve legyen és a lehető legoptimálisabb módon kerüljön a kért fejlesztés leszállításra a megrendelő területek számára.

IT üzleti elemző

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a banki felhasználói területekkel, az üzleti követelmények felmérése és rendszerezése
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, fejlesztési megrendelések specifikálása, átvétele
  • Szervezői tesztek elvégzése
  • Funkcionális, felhasználói tesztek technikai támogatása
  • Elemzések, riportok készítése (SQL alapokon)
  • Verzióváltási próbák és éles verzióváltások tervezése, kommunikációja, az átállás koordinációja és dokumentálása
  • Tesztkörnyezet menedzsment operatív munkavégzésének támogatása
  • Erőforrásbecslések készítése
  • Közös együttműködés a feladatokat jelenleg végző kollégákkal, társterületekkel

Elvárások:

  • Közgazdasági és/vagy informatikai felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves elsősorban pénzügyi területen szerzett IT szervező tapasztalat
  • dokumentum management és iktató rendszerekkel való ismeret előny
  • Nagyvállalati ügyfélkiszolgáló és dokumentummenedzsment rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • Java technológia ismeret
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Gyors tanulási képesség, önálló munkavégzés
  • Nyitottság új feladatokra
  • Rendszerszemlélet, problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Karrierlehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Állás, munka területei:

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.