IT szolgáltatást támogató munkatárs

  • Cég neve

    Volkswagen Group Services Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye, Veszprém megye

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása,
  • ügyfelek igényeinek felmérése, adminisztrálása, továbbítása, főként német nyelven szóban és/vagy írásban;
  • dokumentumok kitöltése, aktualizálása;
  • mellékletek, alátámasztó dokumentumok összeállítása;
  • kimutatások, statisztikák készítése, adatszolgáltatás.

Elvárások

  • magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban;
  • legalább középfokú végzettség;
  • MS Office ismeretek;
  • analitikus és megoldásorientált gondolkodás és felelősségvállalási hajlandóság;
  • rugalmasság, megbízható és pontos munkavégzés.

Előnyt jelent

  • SAP felhasználói szintű ismeretek előnyt jelentenek.

Amit kínálunk

  • modern, inspiráló feltételek egy nemzetközi hátterű vállalatnál;
  • lehetőség új ismeretek, készségek elsajátítására;
  • rugalmas családbarát munkaidő home office lehetőséggel.

Céginformáció

A Volkswagen Group Services Kft. a Volkswagen Group Services GmbH hazai leányvállalata, a Volkswagen konszern tagja, amely különböző szolgáltatásokat biztosít a konszern vállalatok számára számos területen. Szolgáltatásaink a teljes értékláncot végig kísérik - többek között az IT, a pénzügy, a termelés, a logisztika és a minőségbiztosítás területét is. Jelenleg IT területre ügyfélszolgálatos pozícióba keresünk munkatársakat partnervállalatunkhoz.

Jelentkezés módja: kérjük csatolja fényképes önéletrajzát magyar és német nyelven!