IT support munkatárs

  • Cég neve

    Healzz

  • Munkavégzés helye

    1015 Budapest, Ostrom utca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kapcsolattartás a B2B ügyfelekkel
  • A Healzz medikai rendszert használó intézmények munkájának támogatása
  • A rendszer folyamatos tesztelése, hibák, hiányosságok feltárása, jelzése
  • Felhasználói segédletek készítése, naprakészen tartása
  • Közreműködés a rendszer fejlesztésében
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel
  • Ügyféligények megfelelő, folyamatos adminisztrációja

Elvárások

  • Jól kommunikálsz mind szóban mind írásban, megtalálod az ügyfelekkel a közös hangot
  • Igazi csapatjátékos vagy, és ez meglátszik mind a kollégáiddal, mind az ügyfelekkel való kapcsolataidban
  • A modern webes technológiákat nem csak hírből ismered
  • Fontos számodra, hogy az elvégzett munkát precízen le is adminisztráld
  • Feltalálod magad a folyamatosan fejlődő, növekvő, éppen ezért rugalmas szervezetünkben
  • Proaktívan keresel megoldásokat
  • Szeretsz új ötleteket behozni, nem szereted a kőbe vésett szabályokat, nyitott vagy az innovatív szakmai megoldásokra
  • Szereted a változatos és pörgős napi feladatokat

Előnyt jelent

  • Informatikai végzettség
  • A hatékony időbeosztás, priorizálni tudás képessége
  • Önálló munkavégzés a szakmai határokon és felelősségi körön belül

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű szerződéssel
  • Dinamikusan fejlődő nagyvállalati hátteret
  • Támogatást kollégánk szakmai fejlődéséhez és karrierterveihez
  • Korlátlan tea- és kávékészletet a közös konyhánkban
  • Szuper csapatépítő programokat negyedévente
  • Támogató vezetőséget és jól összeszokott csapatot
  • Egészségügyi szolgáltatásokra dolgozói kedvezményt

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Healzz az egyik legdinamikusabban fejlődő rendszer a hazai magán-egészségügyi szoftverek piacán. Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk új munkatársat főállásban a fenti munkakörbe azonnali munkakezdéssel

A jelentkezéseket az eddigi szakmai tapasztalat felsorolását tartalmazó, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével kérjük.

Központunk az Ostrom utcában van, a Széna tértől 1 percre gyalog.
A munkaidő 8 órás, és a feladatkört nem lehet távmunkában ellátni. Mivel fontos a csapattal való közös gondolkozás és a kollégákkal való kapcsolattartás, az együtt dolgozás, így a személyes jelenlét elengedhetetlen.