Helló, IT Project Manager! Gondolkozz nagyban, és csatlakozz a 120 éve sikeres Richter Gedeon megújuló szervezetéhez!

Globális jelentőségű gyógyszeripari vállalatként a digitalizáció és az automatizáció kulcsszerepet játszik versenyképességünk fenntartásában. Növekedésünk másik motorja a szolgáltatásalapú szemlélet, aminek kialakításában és működtetésében számítunk IT-szakértelmedre: csatlakozz most a Richter közösségéhez

IT Project Managerként!

Ezek a feladatok várnak Rád

  • Az IT projekek feladatainak lebontása, a feladatok kiadása és a teljesülés nyomon követése
  • A projekt folyamatos működtetése és a munkafeltételeinek biztosítása
  • Projektdokumentációk készítése, szakértői véleményezése, egyéb implementációs és validációs dokumentációk elkészítése / elkészíttetése
  • Kapcsolattartás belső társosztályokkal és külső partnerekkel, az igénylő üzleti területekkel
  • A projekt szervezeti és működési kereteinek betartatása
  • Projekt ütemterv elkészítése, folyamatos aktualizálása
  • A projekt PPM Tool-ban történő menedzselése
  • Erőforrás- és költségkalkuláció készítése és aktualizálása
  • A projekt tervszerű előrehaladásához szükséges operatív és stratégiai döntések előkészítése a PIB és a PFB számára
  • A PFB, PIB ülés levezetése
  • Javasolt módosítási igények kezelésének összehangolása
  • Projekt kockázatok kezelése
  • Rendszeres státusz riport készítése

Ezeket várjuk Tőled

  • Felsőfokú végzettség (IT/management végzettség előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • ITIL foundation minősítés
  • PMP/Prince2/Agilis PM középszintű certificate
  • Vezetői készség
  • Stratégiai gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Önálló döntéshozatal
  • 3-5 év IT területen PM munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • PPM Tool (JIRA & Confluence) használati tapasztalat

Amit kínálunk:

Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahelyet, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:

  • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatássalóvodánkkal támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink fejlődését számos képzéssel segítjük

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!