IT munkatárs

  • Cég neve

    DP World Logistics Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen, BMW Körút

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • LAN MICROSOFT OFFICE ITIL SERVICE MANAGEMENT
  • Módszertan és szoftverek

    • Microsoft office
    • Itil
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Informatikai berendezések szervizelése
  • A felhasználók zavartalan hozzáférésének biztosítása a vállalat informatikai szolgáltatásaihoz
  • Incidensek kezelése a vállalat IT Service Management rendszerében
  • Helyi és külső ügyfelek támogatása és technikai tanácsadás nyújtása számukra
  • Az informatikai eszközök (számítógépek, hálózati hardverek, mobiltelefonok, perifériák) előkészítése, üzemképes állapotban tartása, karbantartása és műszaki szervizelése
  • Együttműködés külső szolgáltatókkal
  • Az informatikai rendszerek kulcsfontosságú mutatóinak nyomon követése és a felmerülő hiányosságok megszüntetése
  • Vészhelyzeti eljárások ismerete: a vészhelyzeti eljárások javítása és tesztelése.
  • A LAN és WLAN infrastruktúra kezelése
  • A műszaki dokumentáció biztosítása és ellenőrzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • A Microsoft Office szabványos termékeinek ismerete
  • Alapszintű ITIL ismeret
  • Utazási hajlandóság
  • Esetenként hétvégi készenlét vállalása
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Céginformáció

A DP World az ellátási lánc vezető logisztikai szolgáltatójaként világszerte részese a kereskedelmi folyamatoknak. A cégcsoport 73 országban terjed ki, melyek logisztikai terminálokból, tengeri szolgáltatásokból, kikötőkből, gazdasági övezetekből és logisztikai szolgáltatókból állnak. Előre tekintünk, felkészülünk a változásokra és az iparág vezető technológiáinak kihasználásával hozunk létre innovatív logisztikai megoldásokat, miközben pozitív hatással vagyunk a gazdaságra, társadalomra és bolygónkra is. Több mint 106.500 munkatársunkból álló sokszínű és professzionális csapatunk elkötelezett amellett, hogy páratlan értéket biztosítsunk minden ügyfelünk és partnerünk számára.

Jelentkezés: A jelentkezés gombra kattintást követően magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával