Rufusz Computer Informatika Zrt. logo

IT mérnök

  • Cég neve

    Rufusz Computer Informatika Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1237 Budapest, Helsinki út 105.

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • R PC HARDWARE WINDOWS ACTIVE DIRECTORY HÁLÓZATI ISMERETEK
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

-           napi működés során felmerülő IT-jellegű problémák megoldása
-           felhasználói fiókok és jogosultságok kezelése
-           szoftver-licenszek teljes körű menedzselése (nyilvántartás, bővítés, update, stb.)
-           a terület által használt IT eszközök teljes körű menedzselése
-           R&D kliensek és szerverek felügyelete és karbantartása
-           migrációs feladatok (pl.: Win-átállás)
-           ticketing rendszer kezelése

Elvárások

-           informatikus mérnöki végzettség
-           PC alapú hardware ismeretek
-           MS Windows, Office 365 és Windows Server ismeret
-           Active Directory ismerete
-           IT hálózati ismeretek
-           munkavégzés csapatban és önállóan
-           min. 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
-           jó kommunikációs készség - magyarul és angolul egyaránt
-           problémamegoldó attitűd
-           csapatszellem

Céginformáció

Hazai informatikai vállalat keres új kollégát multinacionális partnere (autóipari beszállító) számára a következő pozícióba:
Kutatás-fejlesztési mérnökség feladataira dedikált IT támogató mérnök

Fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével várjuk.