IT koordinációs szakértő (üzleti fejlesztési szakértő)

  • Cég neve

    MVM Ügyfélkapcsolati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Alkalmazások fejlesztési feladatainak koordinációja az üzleti igényektől az élesítésig
  • Alkalmazásfejlesztések témafelelőseként folyamatos kapcsolattartás a belső/külső IT szolgáltatók igénymenedzsereivel, rendszerszervezőivel
  • Fejlesztési státuszriportok készítése
  • Tesztelések koordinációja, tesztelések státuszolása
  • Részvétel IT érintettségű projektek informatikai szempontú szakmai támogatásában

Amit kérünk

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés
  • Műszaki beállítottság
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Villamos energia és/vagy földgáz iparág ismerete
  • Gazdasági informatikusi végzettség
  • Rendszerszervezői / üzleti elemzői munkakörben vagy informatikai specifikációk készítésében szerzett tapasztalat
  • Projekt koordinálásban szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalati alkalmazások ismerete (SAP, Call Center alkalmazások, SAP CRM, MS CRM, Libra, Work Flow menedzsment rendszerek ismerete)
  • Ügyfélszolgálati tevékenységek ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Intenzív szakmai támogatás a betanulási időszak alatt és azon túl
  • Konstruktív környezet
  • Teljesítmény alapján járó bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya)
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás