Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem logo

IT helpdesk munkatárs

  • Cég neve

    Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest, Alkotás utca 42.

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • WINDOWS ACTIVE DIRECTORY MS OFFICE ITIL ACCESS
  • Módszertan és szoftverek

    • Itil
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A felhasználóktól beérkező megkeresések fogadás, ellenőrzése, megoldása vagy eszkalálása;
  • A bejelentések életútjának gazda szemléletű követése;
  • Feladatok precíz dokumentálása ticketing rendszer használatával, SLA idők betartásával;
  • Proaktív és reaktív L1 és L2-es szintű alkalmazás üzemeltetési és támogatási feladatok ellátása;
  • L1 és – részben – L2 szintű támogatás nyújtása felhasználók részére helyszínen, távmenedzsment eszközökkel vagy telefonon;
  • Számítógépek és irodai informatikai eszközök konfigurálása, mozgatása, karbantartása és a kapcsolódó dokumentáció elkészítése;
  • Tudásbázis aktív építése; rendszerdokumentációk, riportok és rövid tájékoztatók készítése;
  • Eszközgazdálkodással kapcsolatos adminisztratív feladatok.

Elvárások

  • Legalább szakirányú középfokú végzettség és hasonló munkakörben szerzett 2 év szakmai tapasztalat vagy középfokú végzettség és minimum 5 éves gyakorlat;
  • Windows 10/11 adminisztrátori szintű ismerete (telepítés, üzemeltetés, hibajavítás) vállalati környezetben;
  • Active Directory üzemeltetési tapasztalat;
  • MS Office ismerete, O365 előny;
  • Hálózati alapismeretek;
  • Magas fokú szolgáltatás- és ügyfélközpontúság;
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • Segítőkész, támogató, barátságos, nyitott személyiség;
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség;
  • Tanulmányi, könyvtári, e-learning rendszerek kezelésében szerzett ismeretek;
  • Ticketing rendszerek kezelésében szerzett jártasság;
  • ITIL ismeretek;
  • Mac OS;
  • O365 adminisztrációs ismeretek;
  • Tűzfal, router, access point, switch L2 ismeretek.

Amit kínálunk

  • Pozitív, barátságos légkör;
  • Tervezhető és kiszámítható munkaidő-beosztás;
  • Kedvezményes és széleskörű sportolási lehetőség;
  • Kiváló munkakörülmények;
  • Versenyképes juttatási csomag és béren kívüli juttatások;
  • Kiszámítható, stabil és hosszú távú munkalehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Kutyabarát

Céginformáció

A közel 100 éves múltú Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem hazánkban egyedülálló módon szolgálja a magyar testnevelés és sport ügyét. Intézményünk küldetése ugyan az elmúlt 75 esztendő alatt sokat változott, tartalmilag gyarapodott, de eredeti küldetésének alapvető magjaként az egyetemi szintű testnevelő tanárképzést a közép- és felsőfokú oktatási intézmények számára megtartotta.
A tanári szakok mellett az Egyetemet választó hallgatók a szakedzői, a humánkineziológia, a sportszervező és sportmenedzser, a rekreáció, a sportmentál tréner, a sportteljesítmény-elemző szakokon szélesíthetik tudásukat alap- és mesterképzési, szakirányú továbbképzési szakokon,valamint doktori (PhD) képzéseinken.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja

  • Részletes fényképes szakmai önéletrajzát,
  • Motivációs levelét,
  • Iskolai végzettségét igazoló dokumentumait.