MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

IT gyakornok diákmunka - XIII. kerület

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Váci út 80-84.

  • Fizetés

    Bruttó 2 300 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Egy kommunikatív, nemzetközi környezetben fogsz dolgozni a Celanese Magyarországnál. Ebben a pozícióban különböző IT területen is kipróbálhatod magad.
A feladataid lesznek:
  • Projekttevékenységek vezetése
  • Műszaki részleg támogatása,
  • Access/Request/Knowledge/Incident/Change és Budget Menedzsment adminisztrációja
  • Tudásbázis cikkeinek rendszeres használata és frissítése,
  • KPI, SLA teljesítése a követelményeknek megfelelően,
  • Fejlesztésre szoruló területek azonosítása.
Munkaidő:
H-P között, minimum 20 óra vállalásával
Munka időtartama: Hosszútávú

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív, vagy passzív hallgatói jogviszony felsőoktatásban (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Alapvető laptop-, hálózat-, Windows operációs rendszerek- és MS Office ismerete
  • Proaktív és erős folyamatkövető hozzáállás

Előnyt jelent

  • Középszintű német nyelvismeret
  • Magasabb óraszám vállalása

Amit kínálunk

  • A bruttó bér 2023. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. Az 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Céginformáció

A Celanese Corporation kiterjedt ügyfélkörének nagy részét számos, az adott piacon világszerte vezető szerepet betöltő vállalat képezi. Ipari és mindennapi felhasználásra készült termékeiket Észak-Amerikában, Európában és Ázsiában gyártják.
A Celanese 2007 szeptemberében nyitotta meg budapesti székhelyű üzleti szolgáltatóközpontját, a Budapest Business Services Centert. A központ az anyavállalat, a Celanese Corporation Egyesült Államokban, Mexikóban, és Nyugat-Európa számos országában található részlegeinek pénzügyi, logisztikai és adminisztratív támogatását biztosítja, több, mint 460 magasan képzett, több idegen nyelvet beszélő szakemberrel.

A jelentkezem gombra kattintás után kérlek csatold önéletrajzod!