IT desktop support

  • Cég neve

    Visit Hungary Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bokor utca 23-25.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • IT desktop support feladatok ellátása;
  • Új felhasználók informatikai eszközeinek előkészítése, üzembe helyezése, ill. kilépő felhasználók esetében azok visszavétele és dokumentálása;
  • Felhasználók IT problémáinak elhárítása;
  • Hardver és szoftver karbantartás;
  • IT eszközök leltározása, a leltár naprakészen tartása;
  • Együttműködés társosztályokkal;
  • Az IT rendszerüzemeltetési kollegák munkájának támogatása;
  • Ticketing rendszer karbantartása és vezetése;
  • Az informatikai rendszerrel, informatikai alkalmazásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, nyilvántartások naprakészen tartása;
  • Javaslattétel az informatikai rendszer fejlesztésére, optimálisabb működésére;
  • Informatikai üzemeltető partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség vagy ennek megfelelő szakmai tapasztalat;
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat IT üzemeltetés területén;
  • Microsoft Office O365 szoftverkörnyezet ismerete, Microsoft Windows 10/11 operációs rendszerek adminisztrátori szintű ismerete;
  • Alapvető hálózati, telekommunikációs ismeretek, hardver és periféria ismeretek;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Ügyfélorientált, türelmes hozzáállás;
  • Együttműködési készség;
  • Csapatban és önállóan történő munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Alapvető Windows szerver ismeretek;
  • Angol nyelvtudás;
  • Állami intézményben, nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat;
  • ITIL ismeret.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Céges laptop, telefon, mobilinternet;
  • Cafeteria juttatás;
  • All You Can Move sportbérlet;
  • Belföldi turisztikai kedvezmények;
  • Kulturális eseményekre szóló kedvezmények és belépőjegyek;
  • Kedvezményes egészségügyi szűrések;
  • Képzési támogatás;
  • Gyümölcsnap.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi