Iskolatitkár, oktatásszervező

  • Cég neve

    SZFI Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1056 Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Színház és Film Intézet (SZFI) és a fenntartásában lévő Színház- és Filmművészeti Szakgimnázium és Technikum (SZGT) pályázatot hirdet Iskolatitkár, oktatásszervező feladatok elvégzésére

FELADATOK:
  • Iskolarendszerű képzések szervezési feladatai (érettségire épülő szakképzések, szakképesítések)
  • kapcsolattartás az oktatókkal és a diákokkal, adminisztratív ügyek intézése, tájékoztatás
  • KIR és egyéb hivatali adminisztráció
  • irodai ügyvitel (társasági adminisztráció, iskolarendszerű adminisztráció, elektronikus és papíralapú nyilvántartások, ügyviteli rend, szerződés előkészítés, személyügyi ügyintézés, kapcsolattartás stb.) szervezése és adminisztratív végrehajtása
  • vizsgaszervezés
  • állami támogatások és tandíj bevételek ügyvitele

Elvárások

  • iskolatitkári/oktatásszervezői területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség
  • MsOffice ismeretek
  • önálló munkavégzés
  • kiemelkedő kommunikációs és interperszonális készségek
  • terhelhetőség, átlátóképesség, problémamegoldó gondolkodás, pontosság és precizitás

Előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

MUNKAKEZDÉS
  • munkaszerződéssel, teljes állásban (de legalább 6 órás részmunkaidőben)
  • bér megegyezés szerint
  • munkakezdés azonnal
  • munkavégzés helyszíne: V. kerület, Ferenciek tere
PÁLYÁZNI: fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet

Céginformáció

Intézetünk létrehozását a színházi, filmes és média háttérszakmák átfogó képzésének megoldatlansága tette szükségessé. Miközben az ágazatok művészeti foglalkozásainak oktatását a Színház- és Filmművészeti Egyetem (SZFE) elvégzi, a - létszámát tekintve jóval nagyobb, teljesítményét tekintve pedig meghatározó - szakmai háttérbázisok szinte egésze magas szintű szakképzés nélkül működött. Színházii, filmes és média körökben régóta közbeszéd tárgya, hogy haladéktalanul szükség lenne egy átfogó, emelt szintű, együttes szakképzési program létrehozására. Intézetünk alapításával erre kerestünk megoldást. Célunk, hogy Magyarországon a három terület művészeti és háttérszakmáit hosszútávon, egyetlen oktatási központba összevontan, emelt szinten képezzük. A Színház és Film Intézet alapításával határozott törekvésünk, hogy magas szakmai elvárásokat támasztva olyan szellemi műhelyt hozzunk létre, amely a jelenlegi hiányt átfogóan betölti, és hosszú távon kiemelt minőségű képzést nyújt a színházi, filmes és média szakmák leendő mestereinek.

Pályázni fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet.