Budapesti Nemzetközi Iskola-Isb és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Iskola logo

Iskolatitkár

    Budapesti Nemzetközi Iskola-Isb és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Iskola

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 97.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az iskolában felmerülő titkársági feladatok ellátása
  • Az igazgató, az igazgatóhelyettesek és az operatív vezető támogatása az adminisztratív feladatok ellátásában
  • Megbeszélések, találkozók szervezése, dokumentálása
  • Titkársági ügyelet, telefonok fogadása, beérkező posta feldolgozása, iktatása, irattározás, fénymásolás, szkennelés
  • Érdeklődők, szülők és tanulók felvilágosítása, illetve igényeik kezelése kedves, előzékeny, udvarias módon
  • Nyílt Napokon, próbanapokon és kiállításokon való közreműködés
  • Beiratkozással kapcsolatos adminisztrációs feladatok ügyintézése
  • KIR és az iskola belső tanulói adatbázis adminisztrációja
  • Gyengélkedő gyermekek fogadása a betegszobán, szükség szerinti ellátása, elsősegély nyújtás, baleseti jegyzőkönyvek készítése
  • Az iskolán keresztüli megrendelésekkel (pl. iskolai fotó, egyéb árusított termékek, szolgáltatások) kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Iskolai ülésekről összefoglaló anyag, jegyzőkönyv készítése
  • Fordítási feladatok ellátása angol és magyar nyelvek között

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, diplomások, friss diplomások jelentkezését is várjuk
  • Folyékony írott és szóbeli angol nyelvtudás, kiváló fordítói készség angol- magyar nyelv között
  • Magas szintű számítógépes ismeretek, (Microsoft programok: Microsoft Word, Excel, Powerpoint)
  • Mint az első számú kapcsolatfelvételi személy az iskolánkban, kedves, barátságos, empatikus, segítőkész hozzáállás szülőkhöz, tanárokhoz, gyermekekhez és érdeklődőkhöz
  • Professzionális adminisztrációs készségek
  • Elsősegélynyújtó képzettség előny, a sikeres pályázónak, ha nincs, a képzést biztosítjuk
  • Rugalmas, gyors, precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség, fiatalos lendület

Előnyt jelent

Nemzetközi iskolai környezetben szerzett hasonló munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Változatos munkafolyamatok
  • Stabil háttér
  • Fiatalos, kiváló csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó

Céginformáció

Budapesti Nemzetközi Iskola – International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola. Címünk: 1117 Budapest, Budafoki út 97-103. Az ISB Budapest egyik legnagyobb nemzetközi, magyar-angol két tanítási nyelvű magániskolája, mely 1996-ban jött létre. Iskolánk nemzetközi környezetben és gondoskodó, családias légkörben nyújt előkészítő, általános iskolai és gimnáziumi oktatást 5-18 éves korú gyermekek számára. Az ISB akkreditált Cambridge Nemzetközi Iskola, IB World School és a Magyar Állam által akkreditált iskola.

Kérjük, küldje be email-ben:
- fényképes szakmai önéletrajzát
- motivációs levelét
- referencia levelét