Irodai recepciós

  • Cég neve

    NEW LAND MEDIA KFT.

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest, Felső Zöldmáli út 72.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek, Ügyfelek fogadása, segítése
  • Irodai helységek megbeszélésekre való előkészítése
  • Postai ügyek intézése (napi posta kezelése, küldemények postázása)
  • Futároztatás megszervezése
  • Irodák működéséhez szükséges eszközök beszerzése, készletek nyomon követése
  • Utazásszervezés, egyéb szervezési feladatokban való részvétel
  • Közösségi területek rendben tartása
  • Vezetői asszisztencia
  • Egyéb adminisztrációs feladatok (például beérkező pénzügyi számlák kezelése)

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Preferáltan legalább 5 éves munkatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • A MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, precizitás és a határidők pontos betartása
  • Önálló és felelősségteljesen munkavégzés
  • Vidám, közvetlen személyiség, pozitív hozzáállás

Előnyt jelent

  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Dinamikus csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kutyabarát és gyermekbarát irodai környezet

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Játéksarok

Céginformáció

Vállalatunk 100%-ban magyar tulajdonú, a következő fő szolgáltatásokat nyújtjuk partnereink számára: kommunikációs tanácsadás, sajtókapcsolatok és PR-ügyintézés, beleértve az all-inclusive hirdetési kampányokat; kreatív grafikai tervezés és gyártás, rendezvényszervezés. A médiatervezés és a médiavásárlás a Csoport külön tevékenységi köre. A klasszikus médiaplatformok mellett kreatív megoldásokat kínálunk ügyfeleink számára.