Interim vezető – Baranya megye

  • Cég neve

    AKA Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    7773 Villány

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A feladatkör két fő részből áll:
  1. Csapatépítés (55 fő)
  • Az elmúlt évek laza vezetési stílusa miatt kisebb csoportokban működött a szervezet. Ezekből a laza csoportokból, de elkötelezett munkatársakból csapat kovácsolása. Szeretnénk, ha nálunk a munkatársaknak élmény lenne dolgozni és így a régió vonzó munkahelyévé válnánk.
  • A szervezeten belüli kommunikációs rendszer kialakítása: erre már vannak terveink és bele is vágtunk, de nyitottak vagyunk új eszközöket is beemelni.

  1. Üzleti folyamatok újragondolása a kontrolling rendszer fényében
  • A kontrolling rendszer bevezetésének irányítása: folyamatok kialakítása, megszilárdítása. Mérőszám rendszer kialakítása, annak a nyomon követésének kialakítása a csoportvezetők bevonásával
  • Önköltségszámítás megvalósítása a kontrolling csapat segítségével
  • Digitalizációs lehetőségek feltérképezése a szervezetben, azok meghonosítása
  • Profit -és vendégorientált működési rend kialakítása

Elvárások

Akivel szívesen dolgoznánk
  • Olyan felsővezetőt keresünk, akinek van már tapasztalata interim működésben – iparágtól függetlenül
  • Egy csapatvezetőt keresünk, aki a kereteket meghúzva és megtartva, de támogató módon segíti a munkatársakat a csapattá kovácsolódásban
  • Akinek van tapasztalata üzleti folyamatok, mérőszám rendszer kialakításában
  • Aki a struktúrált működés mellett bevonó vezető is
  • Aki gördülékenyen kommunikál minden szinttel és ezt a képességet tovább is tudja adni
  • Aki a rendszer felépítése után segít megkeresni az utódját, aki üzemelteti majd a hotelt.
  • Nem szükséges, hogy vendéglátásban legyen tapasztalatod, most az általános menedzsment képességekre és rendszerépítő vénára van szükségünk.

Előnyt jelent

Előny, ha a HR területre is van rálátásod, különösképpen a teljesítmény arányos bérezés, munkaidőkeret témákban.

Amit kínálunk

Ami vár rád nálunk
  • Szívet-lelket melengető szálloda egy vidéki kisvárosban, csend és nyugalom, sok zöld és madárcsicsergés
  • Egy fejlesztendő szervezet, aki várja, hogy legyen egy vezetője és legyenek jól látható, élhető keretek
  • Hatalmas lehetőség egy nagy potenciállal bíró cég 2.0 működésének kialakítására
  • Innovatív, nyitott tulajdonosok

Foglalkoztatás módja
Többféle konstrukcióra is nyitottak vagyunk. Ennek részleteit majd a személyes interjún megbeszéljük.

Munkakezdés időpontja
A munkakör nyitott, bármikor betölthető, így minél előbb. De a megfelelő emberre tudunk várni.

Céginformáció

Rólunk
Baranya megye déli, vidéki részén egy szálloda tulajdonosaiként keresünk interim vezetőt kb. 6-9 hónap időtartamra.
A hotelt családi vállalkozásként üzemeltetjük. Az alapító tulajdonos az elmúlt évek során fokozatosan visszavonult és 5 éve azt mi, utódok irányítjuk egy szállodaigazgató vezetése mellett. A régióban az egyre erősödő verseny és az egyre nehezebb munkaerő helyzet miatt a családias működést professzionális cégszerű működéssel szeretnék ötvözni. Ezért elindítottunk egy szervezetfejlesztést, valamint egy külsős kontroller csapattal a kontrolling rendszer kiépítését.
A mostani szállodavezető eddig tudta elhozni a szervezetet, az ő kérésére ezen a ponton elbúcsúzunk egymástól fájó, de jó szívvel. Az új rendszer és csapat felállításához most egy interim vezetőt keresünk.

Jelentkezni így tudsz
A hirdetésénél töltsd fel az önéletrajzod, amiben szánsz egy részt arra, hogy leírod, miért te vagy számunkra az ideális interim jelölt.

Jelentkezési határidő nincs, amint megtaláljuk a megfelelő embert, felvesszük.