Interim HR Business Partner

  • Cég neve

    Hammel & Hochreiter Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • szoros együttműködés a szervezeti egység vezetőkkel, részükre napi szintű HR támogatás nyújtása
  • aktív részvétel a cég HR stratégiájának megvalósításában, valamint munkáltatói márka külső és belső építésében, folyamatos fejlesztésében
  • munkavállalói állomány fejlesztési tevékenység támogatása; a külső és belső képzések, szervezése, lebonyolítása, HR projektek támogatása
  • munkavállalói állomány elégedettség és elkötelezettség növelő intézkedések koordinációja, végrehajtása és támogatása javaslatokkal
  • toborzás-kiválasztásban való aktív részvétel, a munkavállalók felvételével, munkaszerződések kezelésével kapcsolatos teendők támogatása
  • HR kontrolling jellegű feladatok pontos határidőre történő elvégzése, rendszeres HR riportok elkészítése
  • HR osztály működtetéséhez szükséges nyilvántartások, különböző adatbázisok, szoftverek kezelése, adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • felsőfokú HR szakmai végzettség
  • hasonló területen, gyártó vagy kereskedelmi nagyvállalatnál szerzett legalább 3 éves HRBP vagy specialista tapasztalat; multinacionális vállalati gyakorlat előny
  • munkajogi ismeretek
  • középfokú angol nyelvismeret
  • magas szintű MS Office felhasználói ismeretek; HR rendszer ismeret előnyt jelent
  • nagyfokú önállóság, határozottság, kezdeményezőkészség, gyakorlatiasság
  • projektszemlélet, elemző készségek, strukturált gondolkodásmód és kommunikáció
  • utazási és helyszíni munkavégzési hajlandóság

Céginformáció

Kalandorok, ne kíméljenek!

A kiégés elleni legjobb módszer egy izgalmas, kreatív, valóban változatos munka, amelynek már a kezdetekor látszik a vége. Van ilyen? Van bizony.

A Hammel & Hochreiter az interim menedzsment piac vezető cége ezt kínálja, angolul tudó, gyártó és / vagy kereskedelmi vállalatoknál gyakorlatot szerzett szakembereknek. Ügyfeleink vezetői csapatába most változás-, válság- és interim gap menedzsment feladatokra keresünk.

Olyanokra van szükségünk, akiket

  • vonz, motivál, ha naponta kell kisebb-nagyobb csodákat véghezvinni, akár a saját szakterületükön kívül is
  • feltalálják magukat a szakterületükön kevéssé szabályozott környezetben
  • képesek új rendszerek és folyamatok változásait megfelelő szakmaisággal és körültekintéssel kezelni és a bevezetésben közreműködni
  • szoros együttműködésben a HR szervezet többi részével

Aki magára ismer, és szívesen vállal projekt munkát, otthon van a gyártó és/ vagy kereskedelmi környezetben, továbbá nem riad vissza operatív feladatoktól sem, ne habozzon, keressen bennünket!

Kérjük, küldje el word formátumú, aktuális angol nyelvű fényképes önéletrajzát, szakmai bemutatkozó anyagát, amely alapján illeszkedés esetén, örömmel vesszük fel a kapcsolatot további egyeztetés céljából!