CITY-FORM Kft. (CITY-FORM 2000 KFT.)
  • Társaságunk az ország teljes területén keres banki ingatlanvagyon-értékelői tevékenységre gyakorlattal rendelkező alvállalkozó munkatársakat.

  • Ingatlanvagyon-értékelő

    Főbb feladatok, munkák:

      - lakó és nem lakóingatlanok, egyéb eszközök, fejlesztési illetve ipari ingatlanok banki értékbecslésének készítése

      - helyszíni szemlék elvégzése

      - szakértői jelentések összeállítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - vagyonértékelő jogosultság
      - vagyonértékelői névjegyzékbevétel (névjegyzékbe vétel)
      - számítástechnikai ismeretek (Windows, MS Word, MS Excel, Internet)
      - saját személygépkocsi
      - számítógép
      - internet kapcsolat
      - digitális fényképezőgép
      - távmérő

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - felsőfokú végzettség (építőipari, közgazdasági, pénzügyi területről)

      - EUFIM végzettség

      - műszaki ellenőrzésben való jártasság

      - ellenőrizhető, nem lakóingatlan értékelői tapasztalat

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Értékbecslő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

    szakmai önéletrajz