A Dr. Makkos Ingatlan Centrum 1996 óta meghatározó szerepet tölt be a magyar ingatlanpiacon. Jelenleg több irodát üzemeltetünk Budapesten és az országban. Cégünk folyamatosan fejlődik. Jelenleg 14 irodánk működik sikeresen és több új iroda megnyitása is folyamatban van.
A folyamatos fejlődés  és ügyfelek számának növekedése megkívánja, hogy újabb munkatársakat vegyünk fel.
Ezért keresünk kezdő és gyakorlott új munkatársakat

Szeretnél 600.000 Ft-ot keresni havonta? Biztos munkahelyet keresel?

 Nálunk megtaláltad!

INGATLANKÖZVETÍTŐI ÁLLÁS!

Dolgozz velünk a közös sikerünk érdekében!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Ingatlan felvétel
  • Kommunikáció
  • Ingatlanok eladásának, bérbeadásának lebonyolítása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Alapfokú informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Kitartó, szorgalmas munkavégzés
  • 0-3 év szakmai tapasztalat.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • pozitív kisugárzás
  • jó kommunikációs készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • meglévő ügyfélkör
  • keresztértékesítés
  • 50-90% jutalék
  • call center támogatás
  • magas teljesítmény elérése esetén MUNKASZERZŐDÉS
  • hitel/LTP értékesítési jutalék
  • előrelépés, csoport/iroda kiválási jutalék
  • korrekt elszámolás

Egyéb információ az állásról:

  • Tudunk biztosítani ügyfeleket. Jelenleg közel 30.000 fős adatbázissal dolgozunk. Ez késztet minket munkaerő felvételre, ugyanis jelenleg alig tudjuk kiszolgálni az ügyfeleinket.
  • A munkavégzéshez szükséges irodai infrastruktúra díjmentes használata. Jól felszerelt irodáinkban minden rendelkezésre áll, amely segítheti a hatékony munkavégzést.
  • A pályakezdő jelentkezőket megfelelő szakmai képzésben részesítjük. A képzéseink azok számára akik cégünknél kívánnak dolgozni ingyenes. Rövid elméleti képzés után - amely már elégséges az eredményes munkához - azonnal lehet kezdeni.
  • A munkatársainkat folyamatos szakmai támogatásban és továbbképzésben részesítjük, ezzel is segítve munkájukat.
  • Kiemelkedő jövedelmet biztosítunk.
  • Próbaidő után akár bejelentett munkaviszony kötetlen munkaidőben.
  • Támogatjuk kollégáinkat abban is, hogy akár saját irodát nyissanak, üzemeltessenek. Így cégünknél hosszútávú, biztos munkahelyet találhatsz.
  • Mivel az ingatlan piac az utóbbi időben feltörekvő tendenciát mutat, így biztos megélhetést tud nyújtani számodra!

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Havi nettó fizetési keret:

600 000 HUF

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet önéletrajz megküldésével!
Telefonszám: 06 70 370 73 17.