Ingatlanértékesítő

Magyarország legnagyobb ingatlanközvetítő hálózata keresi csapatban dolgozni tudó, új vezető értékesítőjét Budapest.XVIII.Kerület.Szent-Imre kertváros,Tarkő utcai irodájába.

Több mint egy évtizedes szakmai tapasztalattal a hátunk mögött bővítjük meglévő csapatunkat,mert a pörgő ingatlan piacon szeretnénk leghatékonyabban kiszolgálni ügyfeleinket.

Mi csodákat nem ígérhetünk ,de korrekt munkáért korrekt jövedelmet igen.Megbecsülünk és elfogadunk olyannak,amilyen vagy,ha komolyan veszed Magad és a munkádat!

Ha magad ura akarsz lenni és az alábbi kompetenciákkal rendelkezel:

  • Vállakozói szemlélet
  • Érettségi
  • Magabiztosság ,határozott fellépés
  • Jó helyzet felismerés ,gyors probléma megoldás
  • Számítógépes jártasság
  • Dinamikus ,aktív és határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség ,ügyfélorientált szemlélet
  • Sikerorientált ,teljesítmény centrikus személyiség
  • Terhelhetőség,szorgalom

Feladatok:

  • Használt és új építésű ingatlanok közvetítése
  • Megbízások felkutatása,felvétele,megkötése
  • Hirdetési portfólió kialakítása
  • Vevők igényeinek kiszolgálása,ingatlanok bemutatása
  • Eladó és a vevő igényeinek kiszolgálása,tárgyalások megszervezése

Amit a Duna House nyújt Számodra:

  • Alaptanfolyam elvégzését követően betanulás mentor támogatásával
  • Kiemelkedő teljesítmény arányos kereseti lehetőség
  • Igényes iroda,színvonalas körülmények
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Akár vezetői karrier lehetőség azok számára akik agilisak és fejlődni szeretnének

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Ha a fenti kompetenciákban magadra ismertél és tetszik, amit nyújtani tudunk neked, küldd el fényképes önéletrajozadat a Jelentkezem gombra kattintva.