Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
LEGYÉL MAGYARORSZÁG EGYIK LEGDINAMIKUSABBAN FEJLŐDŐ HÁLÓZATÁNAK TAGJA!

A

SMART INGATLAN

ORSZÁGSZERTE, MODERN ÉS ELEGÁNS IRODÁIBA

INGATLANÉRTÉKESÍTŐT

KERES!

Miért mi, miért most?

  • Mert DINAMIKUSAN FEJLŐDÜNK, így lehetőséged van az átlagnál gyorsabban karriert építeni
  • Mert egy új fiatalos, MODERN SZEMLÉLETET hoztunk be az ingatlanpiacra
  • Mert az utóbbi 2 évben elképesztő ütemben NŐTT A KERESLET az ingatlanok iránt
  • Mert nálunk LEHETŐSÉGED VAN önállóan beosztanod az idődet
  • Mert RENDSZERES KÉPZÉSEKKEL és egyedi tréningekkel támogatjuk a valós egzisztenciád fejlődését
  • Mert itt egy prémium CSAPAT VÁR RÁD!

NÁLUNK LEHETŐSÉGED LESZ:

  • Egy piacvezető cégcsoport legújabb hálózatát a belvárosi ügyfélszegmensben képviselni
  • Széles termékpalettából, minőségi szolgáltatást értékesíteni
  • Ügyfeleinknek megtalálni a számukra legmegfelelőbb otthont vagy akár befektetést
  • Ingatlanportfóliót kiépíteni és azt folyamatosan bővíteni
  • Különleges, exkluzív ingatlanokat bemutatni és értékes, hosszútávú kapcsolatokat építeni ügyfeleiddel
  • Saját ügyfélkört kialakítani és proaktívan menedzselni
  • Professzionális ügyféltárgyalásokat szervezni és lebonyolítani
  • Napra kész piaci tudást szerezni konferenciákon, valamint szakkiállításokon

CSATLAKOZZ HOZZÁNK AMENNYIBEN:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Értékesítésben szereztél már szakmai tapasztalatot
  • Kimagasló kapcsolatteremtő és tárgyalási készséggel rendelkezel
  • A kihívások és a mérhető eredmények lelkesítenek
  • Olyan jövedelmet szeretnél, ami a befektetett munkáddal arányos
  • Megnyerő, üzleties a megjelenésed
  • Eredményorientált vagy, a szakma elitjébe akarsz tartozni
  • HIVATÁST KERESEL!

Az alábbi területekre keresünk új értékesítőket:

    Békéscsaba, Budapest, Csorna, Érd, Esztergom, Győr, Kecskemét, Kiskunfélegyháza, Mosonmagyaróvár, Pécs, Sárvár, Szentendre, Szombathely, Üllő, Veszprém, Sopron, Debrecen, Szekszárd

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Békés megye, Győr-Moson-Sopron megye, Pest megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, küldd el fényképes szakmai önéletrajzod!
A kísérőlevélben írjátok meg, hogy a feltüntetett térségek közül, melyik az ideális helyszín számotokra a munkavégzéshez.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ingatlanértékesítő
  • Hirdető cég: SMART INGATLAN KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Békés megye, Győr-Moson-Sopron megye, Pest megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye
  • Feladatok: Egy piacvezető cégcsoport legújabb hálózatát a belvárosi ügyfélszegmensben képviselni Széles termékpalettából, minőségi szolgáltatást értékesíteni Ügyfeleinknek megtalálni a számukra legmegfelelőbb otthont vagy akár befektetést Ingatlanportfóliót kiépíteni és azt folyamatosan bővíteni Különleges, exkluzív ingatlanokat bemutatni és értékes, hosszútávú kapcsolatokat építeni ügyfeleiddel Saját ügyfélkört kialakítani és proaktívan menedzselni Professzionális ügyféltárgyalásokat szervezni és lebonyolítani Napra kész piaci tudást szerezni konferenciákon, valamint szakkiállításokon
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel Értékesítésben szereztél már szakmai tapasztalatot Kimagasló kapcsolatteremtő és tárgyalási készséggel rendelkezel A kihívások és a mérhető eredmények lelkesítenek Olyan jövedelmet szeretnél, ami a befektetett munkáddal arányos Megnyerő, üzleties a megjelenésed Eredményorientált vagy, a szakma elitjébe akarsz tartozni HIVATÁST KERESEL!
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: SMART INGATLAN KFT.>