Informatikai támogató

  • Cég neve

    JAN-KER 2001 Kft.

  • Munkavégzés helye

    6800 Hódmezővásárhely, Makói Országút

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • PC WINDOWS MS OFFICE MIKROTIK
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A munkakör célja
Az Informatikai támogatási munkatárs feladata a Vállalat telephelyein az informatikai rendszerek és eszközök támogatása, beleértve a hardverek, szoftverek, hálózati eszközök és alkalmazások kezelését, a felhasználói támogatást és a problémamegoldást.

A munkakör általános feladatai
  • A számítástechnikai hardverek és szoftverek karbantartása, beüzemelése, üzemszerű működésének biztosítása.
  • Informatikai beszerzések műszaki előkészítése, hardver- és szoftver eszközök telepítése, üzembehelyezése.
  • Munkatársak támogatása és tanácsadás informatikai problémákkal kapcsolatosan: a használt PC-k, notebookok, hálózati eszközök, nyomtatók, mobiltelefonok, szoftverek működőképességének, használatának támogatása, meghibásodás esetén azok javítása, továbbítása szervízbe
  • Vállalatirányítási rendszer használata, adatok rögzítése, törlése, hibák jelentése és nyomon követése.
  • Jogosultságok kezelése: a munkavállalók adatállományokhoz, szoftverekhez való hozzáférési jogosultságainak kezelése.
  • Egyeztetés, kapcsolattartás külső partnerekkel, telephelyeinkkel.
  • Webáruház adatfeltöltése, karbantartása.

Elvárások

Elvárások
  • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Jó kommunikációs készség és rendszerszemléletű gondolkodásmód.
  • Vezetékes és vezeték nélküli hálózatok és hálózati szolgáltatások ismerete.
  • MS Windows asztali operációs rendszer felhasználói szintű ismerete.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • Terhelhetőség, képesség csapatban vagy Önállóan történő precíz, pontos munkavégzésre.
  • Fejlett probléma megoldási- és együttműködési készség, rugalmasság.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Több éves rendszergazdai tapasztalat vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás hiba keresésre.
  • Photoshop ismeretek.
  • MikroTik hálózati környezet ismerete.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.