GLS General Log.SystemsHungary Kft. logo

  • Cég neve

    GLS General Log.SystemsHungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2351 Alsónémedi, GLS Európa u. 2.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • MSSQL WINDOWS ITIL
  • Módszertan és szoftverek

    • Itil
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Miben számítunk rád?

  • Belső felhasználók támogatása technikai kérdésekben angol és magyar nyelven
  • Szoftveres és hardveres incidensek kezelése, megoldása, adminisztrálása ticketing rendszer használatával
  • Felhasználói változáskérelmek kezelése
  • Operatív tevékenységek kezelése (patch management)
  • IT infrastruktúra monitorozása, felmerülő hibák megoldása
  • Hardveres -és szoftveres eszközkészletek menedzselése
  • Részvétel IT projektekben
  • Együttműködés és rendszeres kapcsolattartás az informatikai és egyéb társosztályokkal

Mit kínálunk?

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Széleskörű juttatási csomag (13. havi fizetés, cafetéria, lojalitásibónusz, munkábajárás költségtérítés)
  • Étkezési lehetőség telephelyen belül
  • Modern munkakörnyezet
  • Hibrid munkavégzés (Home Office lehetőség)
  • Biztosított munkaeszközök (mobiltelefon, laptop, munkaruha)
  • Folyamatos szakmai fejlődési és tanulási lehetőségek, tréningek, konferenciák
  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalati környezet
  • Változatos, kihívást jelentő munkakör

Mi az amit elvárunk?

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Analitikus képesség, logikus gondolkodás, tanulási vágy
  • MSSQL, Windows Server, AD adminisztrálásában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Termelő vagy logisztikai cégnél szerzett tapasztalat
  • ITIL ismeret

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Projektmenedzsment

Minőségben piacvezetők

A GLS Hungary Magyarország egyik vezető csomaglogisztikai vállalata. Megbízható szállítási megoldásokat kínál belföldön és Európában. A GLS dolgozói, az alvállalkozói partner hálózattal együtt azon dolgoznak, hogy biztosítsák a magas minőségű csomagszállítási szolgáltatásokat.

Egy munkahely, ami inspirál

A GLS által vallott alapvető értékek a megbízhatóság, a biztonság, az átláthatóság, a rugalmasság és a fenntarthatóság. Folyamatosan növekvő cégként a GLS arra törekszik, hogy vonzó karrier lehetőséget biztosítson a munkatársainak, megbecsüli a kitartó munkát és folyamatos képzést szervez részükre.

Sikeres vállalat belülről, ahogy a munkatársak látják

  • A vállalat évről évre növekszik, így sok az új beruházás és a fejlesztés, változatos a munka, szeretem a kihívásokat,
  • A vállalat folyamatos továbbképzéseket biztosít, legyen az szakmai terület vagy nyelvoktatás,
  • Én céges busszal járok a Boráros térről, ami megkönnyíti a munkába járást,
  • Az osztályok közötti átjárás lehetséges, így több területet is ki lehet próbálni,
  • A GLS stabil hátteret biztosít, emellett a légkör nagyon barátságos és családias.

Munkaidő: munkanapokon 8:00–16:30

Munkavégzés helye: 2351 Alsónémedi, GLS Európa u. 2.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.