Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

A Richter Gedeon

Indirekt beszerzési kategóriamenedzser (marketing és pr kategória)

munkatársat keres.

Feladataid:

  • Feltárja és megérti a belső ügyfelek (igénylők) szükségleteit, felel a kapcsolattartás minőségéért, a beszerzés és igénylői terület közötti kommunikáció kiépítésért
  • Menedzseli a kategóriastratégia kidolgozásához szükséges elemzések, piackutatások és egyeztetések folyamatát (stratégiai beszerzői feladatokat) – gondoskodik annak aktualizálásáról
  • A célok elérését és a kategória teljesítményét visszaméri, elvégzi a szükséges korrekciókat
  • Meghatározza a beszerzési eljárások kategóriaspecifikus előkészítési és végrehajtási alapelveit
  • Támogatja és felügyeli a kategóriaspecifikus beszerzési eljárások lefolytatását, meghozza, illetve eszkalálja a megfelelő döntéseket az eljárás és annak eredménye kapcsán
  • Legjobb gyakorlatok megosztása a kategóriamenedzserekkel, és a stratégiai beszerzőkkel
  • Potenciális kockázatok kezelése, esetenkénti eszkalációja
  • Kapcsolattartás a belső ügyfelekkel, stakeholder management
  • Eredmények riportálása, beszámolás a funkcionális vezetésnek

Amit várunk:

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú képzettség előnyt jelent)
  • Legalább 4-6 éves releváns szakmai, marketing és pr kategória specifikus tapasztalat: kiterjedt (e-)sourcing, szállítómenedzsment, költés és piacelemzés, szerződéskötési és (ár)tárgyalási tapasztalatok, kategória menedzsment tapasztalat; a kategória piacának és jogi/szabályozó környezetének, fejlődésének ismerete
  • Legalább középfokú, aktív, szakmaspecifikus angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Nyitott, dinamikus személyiség, "out of the box thinking”, változáskezdeményező attitűd
  • Magas szintű kezdeményező és probléma-megoldó képesség, eredményorientáltság
  • Együttműködési és vezetői képesség: empátia, hatékony döntéshozatali képesség, felelősségvállalási attitűd
  • Stratégiai és üzleti szemlélet
  • Kiváló írásbeli, szóbeli kommunikációs és prezentációs képesség, érveléstechnika

Ami itt vár:

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahely, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről
  • Jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • A családok életét iskolakezdési támogatással, óvodánkkal támogatjuk
  • Munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Kollégáink fejlődését számos képzéssel segítjük

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.